شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/04/14 21:11:41
سرویس استان ها
شهریاری:

شهرداری ها و دهیاری نیازمند تقویت بیشتر هستند

عضو مجمع نمایندگان  استان بوشهر در مجلس گفت:  نامگذاری روز "شهرداری و دهیاری"فرصتی مغتنم برای تقدیر از فعالیت و خدمات تلاشگران عرصه عمران و توسعه شهری و روستایی است.
شهرداری ها و دهیاری نیازمند تقویت بیشتر هستند عضو مجمع نمایندگان  استان بوشهر در مجلس گفت:  نامگذاری روز "شهرداری و دهیاری"فرصتی مغتنم برای تقدیر از فعالیت و خدمات تلاشگران عرصه عمران و توسعه شهری و روستایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/55435.jpg شهرداری,ها,و,دهیاری,نیازمند,تقویت,بیشتر,هستند Icana

سید کمال الدین شهریاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به روز شهرداری ها و دهیاری ها گفت: نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز "شهرداری و دهیاری" اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن ارج گذاری، از فعالیت و خدمات تلاشگران عرصه عمران و توسعه شهری و روستایی، تقدیر و قدردانی شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامیافزود: هدف از نامگذاری این روز، آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور است.

وی تصریح کرد: شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نمایند.

عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن تبریک این روز به شهرداران و دهیاران زحمتکش، تاکید کرد: لازم است راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی برای مردم شهر و روستا، به رفع نیاز شهرداری ها و دهیاری های کشور توجه بیشتری شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet