هدر موبایل
1396/04/18 13:04:46
سرویس دیگر رسانه‌ها
امین‌زاده مطرح کرد:

انجام هدف‌گذاری‌های لازم برای رفع محرومیت‌ها در مناطق حاشیه نشین

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: هدف گذاری لازم با احصای مشکلات مناطق حاشیه نشین برای رفع محرومیت‌ها انجام خواهد شد.
انجام هدف‌گذاری‌های لازم برای رفع محرومیت‌ها در مناطق حاشیه نشین دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: هدف گذاری لازم با احصای مشکلات مناطق حاشیه نشین برای رفع محرومیت‌ها انجام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/60614.jpg انجام,هدف‌گذاری‌های,لازم,برای,رفع,محرومیت‌ها,در,مناطق,حاشیه,نشین Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ الهام امین زاده شنبه 17 تیر ماه در بازدید از روستای مادوان سفلی  و بررسی مشکلات حاشیه نشینی در این منطقه افزود: در حوزه بهداشت و درمان، ظرفیتـهای تفریحی و اوقاف فراغت، آسیب های اجتماعی و پیشگری از آنها و آموزش در این حوزه و بخصوص زوج ها اقداماتی لازم است.

امین زاده تصریح کرد: مسئولان از طریق سازمانهای مردم نهاد و متولیان مشاوره نسبت به آموزش به زوج ها اقدام کنند.

وی با بیان اینکه با اختصاص اعتبارات لازم یک مرکز تفریحی در این روستا ایجاد و احداث خواهد شد، ادامه داد: پیشنهادات به صورت مکتوب گرفته می شود و امید است با تلاش مشکلات منطقه مادوان پیگیری و حل شود.

امین زاده عنوان کرد: ابتدا بررسی خواهیم کرد و آنچه که در توان دولت است را بر اساس نیازها برای بهبود وضعیت موجود بکار خواهیم گرفت و با اقدام از طریق متولیان اهداف را محقق خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا؛ دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی اضافه کرد: در تهران مشکلات و کمبودهای مادوان را پیگیری خواهم کرد تا نیازهای این روستا از طریق وزارتخانه های مربوطه برطرف شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet