هدر موبایل
1396/04/18 15:09:51
سرویس سیاسی
محمودی شاه نشین:

شوراها انتخابات میان دوره‌ای ندارد/تشریح وضعیت شورای شهرهایی که انتخابات آن ابطال شد

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها شرایط شهرهایی که انتخابات شورای آن ابطال شده را تشریح کرد.
شوراها انتخابات میان دوره‌ای ندارد/تشریح وضعیت شورای شهرهایی که انتخابات آن ابطال شد رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها شرایط شهرهایی که انتخابات شورای آن ابطال شده را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg شوراها,انتخابات,میان,دوره‌ای,ندارد/تشریح,وضعیت,شورای,شهرهایی,که,انتخابات,آن,ابطال,شد Icana

محمد محمودی شاه نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: جلسه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها امروز (یکشنبه 18 تیرماه) در خصوص اعلام وضعیت تعدادی از شهرستان‌هایی که تا به امروز اعلام صحت و ابطال آن ها اعلام نشده، برگزار می‌شود و صحت انتخابات آن‌ها تایید شده محسوب می‍‌شوند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرهایی که انتخابات شوراهای آن‌ها ابطال شده کمتر از 5 شهر هستند، بیان کرد: مطابق قانون در شهرهایی که زیر 100 هزار نفر جمعیت دارند و انتخابات شوراهای آن‌ها ابطال شده، استاندار قائم مقام شورای شهر می‌شود.

محمودی شاه نشین با بیان اینکه هیچ یک از شهرهایی که انتخابات شوراها در آن ابطال شده بالای 100 هزار جمعیت ندارند، متذکر شد: بر اساس قانون در شهرهای بالاس 100 هزار نفر اگر انتخابات شوراها ابطال شود، وزیر کشور قائم مقام شورای شهر می‌شود.

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: انتخابات شوراها، انتخابات میان دوره‌ای ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet