خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/04/09 12:42:00
سرویس کمیسیون ها

دیدار هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی با آیت‌الله مکارم شیرازی

**هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه دیدار با مراجع معظم تقلید بعدازظهر روز گذشته با حضرت آیت‌ا.. مکارم شیرازی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خانه ملت، اعضای هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط کمیسیون برای ایجاد آرامش در جامعه و حل مشکلات پس از انتخابات ریاست جمهوری ارائه نمود.

هیات رییسه کمیسیون در این دیدار بر این نکته تاکید کرد که اتحاد ملی و یک پارچگی ملت ایران به رهبری مقام معظم رهبری رمز موفقیت جمهوری اسلامی ایران در همه مقاطع پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است و در مقطع فعلی نقش مراجع گرانقدر برای تقویت این اصل مهم نقشی برجسته وتاثیرگذار است.

آیت ا.. مکارم شیرازی ضمن تحسین اقدام کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشتند: نباید به گونه‌ای عمل کنیم که دشمنان بهانه‌ای برای متحد شدن علیه ما پیدا کنند.

ایشان افزودند: در حوادث پس از انتخابات اخیر همه ضرر کردند و این خسارت‌ها را باید جبران کنیم.

آیت‌ا.. مکارم شیرازی اظهار داشتند: در این گونه مسائل اجتماعی سعه صدر و گذشت بسیار حائز اهمیت است و همه باید در این جهت بکوشیم.

ایشان در پایان افزودند: من توصیه‌هایی را به همه طرف‌ها نموده‌ام که امیدوارم با عنایات الهی موثر واقع شود.

هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین در دیدار جداگانه با آیت‌ا.. مقتدایی مدیر محترم حوزه علمیه قم ایشان را در جریان اقدامات مجلس در تحولات اخیر قرار داد و اظهار امیدواری کرد که همه با تأسی به سیاست‌ها و نقطه نظرات مقام معظم رهبری در حل مشکلات بکوشیم.

آیت ا.. مقتدایی ضمن تشکر از تلاش مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: جامعه مدرسین که پیوسته نقش مهمی در مراحل مختلف انقلاب اسلامی ایفا نموده است از هیچ تلاشی برای کمک به حل مشکلات موجود فرو گذار نخواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet