هدر موبایل
1396/04/19 12:22:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خادمی:

انتقال آب از کارون ۳ تنها راه نجات مشکل آب ایذه و باغملک است

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با بیان اینکه «خوزستان بیشترین مشکل را در زمینه آب دارد» گفت: تنها راه نجات این منطقه انتقال آب از کارون ۳ به دشت‌های ایذه و باغملک است.
انتقال آب از کارون ۳ تنها راه نجات مشکل آب ایذه و باغملک است نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با بیان اینکه «خوزستان بیشترین مشکل را در زمینه آب دارد» گفت: تنها راه نجات این منطقه انتقال آب از کارون ۳ به دشت‌های ایذه و باغملک است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100278079843.jpg انتقال,آب,از,کارون,۳,تنها,راه,نجات,مشکل,آب,ایذه,و,باغملک,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ هدایت الله خادمی با اشاره به وضعیت آب و برق در استان خوزستان گفت: از آنجایی که زیرساخت‌ها قابل اطمینان نیست، مردم برخی از شهرها از نظر آب دارای مشکلات بسیاری هستند. البته در بخشی از شهرها وضعیت خوب و در بخشی دیگر بسیار بد است.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرستان‌های شمال شرق خوزستان مدتی است که با تانکر آبرسانی می‌شود و در برخی مناطق نیز دو ماه و نیم است که آب نداشته و وضعیت بسیار بدی را دارند.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس دهم در مورد وضعیت برق نیز گفت:‌ قطعی برق در برخی مناطق وجود دارد اما نه به شدت مشکلاتی که در حوزه آب داریم. به عنوان مثال در شهرستان ایذه تنها یک ایستگاه برق وجود دارد که اگر دارای مشکل شود باید ساعات زیادی مردم منتظر باشند تا اشکالات برطرف شود.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلات این مناطق اساسی است و تنها راه نجات از این مشکلات، انتقال آب از کارون ۳ به دشت‌های ایذه و باغملک است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet