هدر موبایل
1396/04/20 10:52:00
سرویس اقتصادی
نیکزادی پناه تاکیدکرد:

وزارت بازرگانی برای ثبات بازار نیازمنداحیاست/ ابقای وزراتخانه به شرط اعمال نظرات وزارت کشاورزی

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: تنظیم بازار به تنهایی توسط وزارت کشاورزی بدین معنا است که این وزارتخانه باید حمایت از تولید را رها کند.
وزارت بازرگانی برای ثبات بازار نیازمنداحیاست/ ابقای وزراتخانه به شرط اعمال نظرات وزارت کشاورزی عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: تنظیم بازار به تنهایی توسط وزارت کشاورزی بدین معنا است که این وزارتخانه باید حمایت از تولید را رها کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108296676229.jpg وزارت,بازرگانی,برای,ثبات,بازار,نیازمنداحیاست/,ابقای,وزراتخانه,به,شرط,اعمال,نظرات,وزارت,کشاورزی Icana

حبیب الله نیکزادی پناه در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  درباره  وضعیت منفک شدن بخش بازرگانی از وزارت کشاورزی،گفت: برای بهبودوضعیت صادرات و واردات در بازار کشاورزی ما نیازمند ابقای وزارت بازرگانی در شرایطی هستیم که بتوان با تعامل میان وزارت کشاورزی و بازرگانی بازار داخلی و بین المللی کشاورزی را رونق بخشید.

نماینده مردم بم،ریگان،فهرج و نرماشیر  در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تنظیم بازار به تنهایی توسط  وزارت کشاورزی بدین معنا است که این وزارتخانه باید حمایت از تولید را رها کند و مشکلات  متعدد در صنعت دام و طیور نشانگر این موضوع است.

نیکزادی پناه افزود: ابقای وزراتخانه بازرگانی به شرط اعمال نظرات وزارت کشاورزی منطقی است، زیرا در غیر اینصورت منافع کشاورزان و تولیدکنندگان به خطر می افتد.

وی تصریح کرد: بخش تولید باید در وزارت کشاورزی بی چون و چرا حمایت شود، اما در ارتباط با بحث بازار و فروش محصولات کشاورزی  وزارت بازرگانی می تواند با بهره گیری از نظرات وزارت کشاورزی  اقدامات اصولی تدارک ببیند.

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه وزارت بازرگانی  باید بطور مستقل احیا شود، یادآورشد:  وزارت بازرگانی باید در زمینه واردات و صادرات حرکت کند تا تنظیم بازار محصولات کشاورزی با مولفه های اصولی اقتصادی بر ریل بازار قرار بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet