هدر موبایل
1396/04/19 21:55:54
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان در دیدار با رییس گروه دوستی پارلمانی نیجر:

تقدیر از مواضع دولت و ملت نیجر نسبت به قضیه فلسطین و قدس شریف

دستیارویژه رییس مجلس در امور بین الملل با رییس گروه دوستی پارلمانی نیجر دیدار کرد.
تقدیر از مواضع دولت و ملت نیجر نسبت به قضیه فلسطین و قدس شریف دستیارویژه رییس مجلس در امور بین الملل با رییس گروه دوستی پارلمانی نیجر دیدار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707103477129714.jpg تقدیر,از,مواضع,دولت,و,ملت,نیجر,نسبت,به,قضیه,فلسطین,و,قدس,شریف Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین امیرعبداللهیان دستیارویژه رییس مجلس در امور بین الملل روز دوشنبه ۱۹ تیرماه با ماسانی کورونی، رییس گروه دوستی پارلمانی نیجر که بنابر دعوت رسمی همتای ایرانی خود به ایران سفر کرده؛ دیدار نمود.

در این دیدار دستیار ویژه رییس مجلس ضمن خوش آمدگویی به هیات نیجری بر آمادگی و علاقمندی مجلس شورای اسلامی جهت گسترش همکاری های دو کشور تاکید نمود.

امیرعبداللهیان همچنین در این ملاقات از مواضع دولت و ملت نیجر نسبت به قضیه فلسطین و قدس شریف تقدیر نمود. 

امیر عبداللهیان با توجه به دعوت رسمی رییس مجلس شورای اسلامی از رییس مجلس نیجر بر آمادگی تهران برای انجام این سفر تاکید و ابراز امیدواری نمود که بزودی این سفر انجام شود.

رییس گروه دوستی پارلمانی نیجر نیز ضمن ابراز خرسندی از سفر به تهران و آشنا شدن با پارلمان ایران، خواستار استفاده از تجارب پارلمان ایران و حمایت مجلس شورای اسلامی جهت گسترش همکاری های دوکشور شد.

طرف نیجری در این ملاقات بااشاره به فعالیتهای انسان دوستانه جمهوری اسلامی ایران در نیامی خواستار تحکیم و گسترش روابط در همه بخش ها خصوصا همکاری های پارلمانی؛ درمانی و امدادرسانی گردید.

لازم بذکر است که گروه دوستی پارلمانی نیجر بنابر دعوت همتای ایرانی خود از تاریخ ۱۹ تیر به مدت سه روز به ایران سفر نموده است. دوکشور ایران و نیجر دارای روابط خوب و دوستانه می‌باشند و قرار است سفارت این کشور بزودی در تهران افتتاح گردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet