خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/20 08:58:17
سرویس صحن
قاضی زاده هاشمی با اشاره به حضور سیف در جلسه غیرعلنی:

جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین در حال برگزاری است

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس گفت: این جلسه با حضور رئیس بانک مرکزی و پیرامون موضوع کاسپین و مؤسسات مالی و اعتباری است.
جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین در حال برگزاری است عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس گفت: این جلسه با حضور رئیس بانک مرکزی و پیرامون موضوع کاسپین و مؤسسات مالی و اعتباری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609107555572182.jpg جلسه,غیرعلنی,مجلس,با,موضوع,رسیدگی,به,وضعیت,سپرده‌گذاران,کاسپین,در,حال,برگزاری,است Icana

سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز (سه شنبه، 20 تیرماه) مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه با حضور ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی در حال برگزاری است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: جلسه امروز پیرامون رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران کاسپین و سایر مؤسسات مالی و اعتباری است که رئیس بانک مرکزی در این خصوص گزارشی ارائه کرد و نمایندگان در حال بیان نظرات خود در این زمینه هستند.

گفتنی است؛هفته گذشته رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد با حضور در جلسه هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیرامون این مسأله گزارشی ارائه کرده بودند که مقرر شد دولت هرچه سریع تر بخشی از دارایی های سپرده گذاران را به آنها به صورت علی الحساب باز گرداند و مجلس شورای اسلامی نیز با جدیت این موضوع را پیگیری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet