خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/20 09:18:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلودارزاده:

وزرای دولت دوازدهم ارتباط خوبی با مجلس داشته باشند/ خلاقیت و مدیریت استراتژیک قوی مهم ترین ویژگی وزرا باشد

نماینده مردم تهران در مجلس، با تاکید بر اینکه وزرای دولت دوازدهم باید ارتباط خوبی با مجلس داشته باشند، گفت: خلاقیت و مدیریت استراتژیک قوی مهم ترین ویژگی وزرا باشد.
وزرای دولت دوازدهم ارتباط خوبی با مجلس داشته باشند/ خلاقیت و مدیریت استراتژیک قوی مهم ترین ویژگی وزرا باشد نماینده مردم تهران در مجلس، با تاکید بر اینکه وزرای دولت دوازدهم باید ارتباط خوبی با مجلس داشته باشند، گفت: خلاقیت و مدیریت استراتژیک قوی مهم ترین ویژگی وزرا باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/55402.jpg وزرای,دولت,دوازدهم,ارتباط,خوبی,با,مجلس,داشته,باشند/,خلاقیت,و,مدیریت,استراتژیک,قوی,مهم,ترین,ویژگی,وزرا,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سهیلا جلودارزاده اظهارکرد: در دولت دوازدهم با توجه به مشکلات جامعه باید از افرادی با سابقه موفق اجرایی، خلاق و دارای مدیریت استراتژیک استفاده شود و آنان نباید از اهداف دور باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اجرای خوب و متعادل برنامه ششم توسعه را از مهم ترین ویژگی ها برای دولت آتی دانست و یادآور شد: وزرا باید این ارتباط را با مجلس داشته باشند، همچنین افراد تشریفاتی و تجملاتی نباشند که آداب دبیرخانه، سفره خانه و دارالعماره شان بیشتر وقتشان را بگیرد و فرصت کافی برای فکر کردن به مسائل مردم را نداشته باشند و آنان باید وزرایی کاری باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: وزرای دولت دوازدهم باید تسلط و ارتباط گسترده با دانش نوین اداره کشور داشته باشند و بتوانند افکار عمومی را مراقبت کنند، بر خلاف افکار عمومی اقدامی نکنند و در جهت اصلاح افکار عمومی حرکت کنند، در جهت رنجیده کردن افکار گام بر ندارند.

جلودارزاده تصریح کرد: ما امروز به یک مدیریت عام اجتماعی در ارتباط با کارهای دولت نیاز داریم، ضعف روابط عمومی در دوره قبل بوده که دانش و بینش مردم آن را جبران کرد، مردم از موفقیت های آقای روحانی در برجام، جمع کردن مشکلات کشور و مهار تورم راضی هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: از این رو دوباره آقای روحانی را انتخاب کردند، ولی در این راستا روابط عمومی قوی در نهاد ریاست جمهوری باید وجود داشته باشد که مسائل مردم را به دولت و مسائل دولت را به مردم منتقل کند.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم پیشنهاد کرد: رئیس جمهوری یک معاون اقتصادی در دولت تعیین کند و در این راستا همه وزرای اقتصادی خود را مکلف بدانند با وی هماهنگ باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: همچنین آموزش نیروهای میانی که بتوانند بهتر کار کنند اهمیت دارد زیرا از معاونت به پایین بعضا احتیاج به آموزش دارند.

به گزارش ایرنا، مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری قرار است روز شنبه 14 مرداد ماه در مجلس شورای اسلامی برگزار شود و پس از مراسم تحلیف، رئیس جمهوری اعضای دولت دوازدهم را به مجلس برای اخذ رای اعتماد معرفی می کند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet