هدر موبایل
1396/04/20 10:46:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابطحى:

وزیر علوم قول داده بود مشکل بورسیه‌ها را برطرف کند

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر علوم در جلساتى که درباره پرونده بورسیه‌ها داشتیم، قول داده بود مشکلات این پرونده را برطرف کند.
وزیر علوم قول داده بود مشکل بورسیه‌ها را برطرف کند عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر علوم در جلساتى که درباره پرونده بورسیه‌ها داشتیم، قول داده بود مشکلات این پرونده را برطرف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/46613.jpg وزیر,علوم,قول,داده,بود,مشکل,بورسیه‌ها,را,برطرف,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحى درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده بورسیه ها اظهار داشت: در جلساتى که با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری داشتیم، وزیر علوم قول داده بود که مشکلات بورسیه‌ها را برطرف کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه حل مشکل بورسیه ها به تاخیر افتاده است به طوری که مقام معظم رهبرى براى سومین بار در این باره  گلایه کردند و خواستار پیگیری جدی شدند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: مشکل بورسیه ها به طور مستقیم با نخبگان کشور در ارتباط است و باید دقیق تر بررسی شود، ما حتی پرونده دانشجویی را که در کاشان خودکشى کرده بود بررسی کردیم و مشخص شد که این موضوع با پرونده بورسیه ها بی ارتباط نبوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: معتقدم کمیسیون آموزش باید جدى تر از گذشته به بررسی موضوع بورسیه ها بپردازد و فرهادى بعنوان وزیر علوم مسئول زیرمجموعه خود و بررسی موارد مربوط به این پرونده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet