خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/20 11:01:56
سرویس اقتصادی
نادری خبر داد:

مهلت 7روزه نمایندگان به سیف برای تعیین تکلیف موسسات‌غیرمجاز /ارسال پرونده به قوه‌قضاییه درصورت عدم‌اقناع نمایندگان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از مهلت یک هفته ای نمایندگان به بانک مرکزی برای تسریع در تعیین تکلیف موسسات مالی غیرمجاز خبر داد .
مهلت 7روزه نمایندگان به سیف برای تعیین تکلیف موسسات‌غیرمجاز /ارسال پرونده به قوه‌قضاییه درصورت عدم‌اقناع نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از مهلت یک هفته ای نمایندگان به بانک مرکزی برای تسریع در تعیین تکلیف موسسات مالی غیرمجاز خبر داد . https://cdn.icana.ir/d/019/201605101414109097.jpg مهلت,7روزه,نمایندگان,به,سیف,برای,تعیین,تکلیف,موسسات‌غیرمجاز,/ارسال,پرونده,به,قوه‌قضاییه,درصورت,عدم‌اقناع,نمایندگان Icana

شهاب نادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور رئیس کل بانک مرکزی در جلسه غیرعلنی مجلس، گفت: پاسخگویی در خصوص وضعیت موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز محور جلسه غیر علنی مجلس بوده است.

نماینده مردم پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری موافقت کمیسیون اقتصادی مجلس با اعمال ماده 236 آیین نامه در خصوص موسسات مالی غیرمجاز، افزود: این موضوع برای تعیین تکلیف نهایی به صحن مجلس ارجاع شده بود که امروز پس از توضیحات سیف در جلسه غیر علنی نمایندگان فرصت یک هفته ای برای تعیین تکلیف این نوع موسسات از سوی بانک مرکزی در نظر گرفتند.

وی ادامه داد: در صورتی که در مهلت یک هفته ای بانک مرکزی نتواند این نوع موسسات را تعیین تکلیف کند با موافقت نمایندگان اعمال ماده 236 و ارسال پرونده این موسسات به قوه قضاییه صورت می گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورت ارسال این پرونده به قوه قضاییه تعیین تکلیف موسسات غیرمجاز از مجرای دستگاه قضا پیگیری می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet