هدر موبایل
1396/04/20 11:55:28
سرویس صحن
رجبی در تذکر شفاهی؛

شورای تأمین ابزار دست مسئولان حوزه کشاورزی استان فارس نشود

نماینده مردم شیراز در مجلس دخالت شورای تأمین در حوزه کشاورزی استان فارس را دلیلی برای نابودی ۳۰ هزار تُن محصول زراعی به بهانه کمبود آب دانست.
شورای تأمین ابزار دست مسئولان حوزه کشاورزی استان فارس نشود نماینده مردم شیراز در مجلس دخالت شورای تأمین در حوزه کشاورزی استان فارس را دلیلی برای نابودی 30 هزار تُن محصول زراعی به بهانه کمبود آب دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201705105049224940.jpg شورای,تأمین,ابزار,دست,مسئولان,حوزه,کشاورزی,استان,فارس,نشود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرج الله رجبی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزرای نیرو و کشور گفت: دوسال است که در شیراز به بهانه کمبود آب شرب در فروردین ماه از اختصاص آب کشاورزی به کشاورزان اجتناب می شود.

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی برهمین اساس،تصریح کرد:این درحالی است که به صاحبان چاه‌های غیرمجاز اجازه برداشت آب می‌دهند و زمانی که زمین‌های کشاورزی از بین رفت؛آب را برای حفظ برنجکاری به این حوزه اختصاص می‌دهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به ارائه نامه ای در این موضوع به معاون امنیتی و سیاسی وزارت کشور و فرماندار شیراز ،خاطر نشان کرد: شورای تأمین نباید ابزاری برای مسئولان حوزه کشاورزی استان فارس شود که همین امر باعث شده 30 هزار تُن از محصولات زراعی کشاورزان این استان از بین برود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet