خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/20 13:00:55
سرویس سیاسی
نجفی خوشرودی خبر داد:

بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در این کمیسیون خبر داد.
بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg بررسی,وضعیت,سپرده,گذاران,موسسات,مالی,در,نشست,امروز,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عنوان کرد: متاسفانه مشکلی که برای سپرده گذاران در موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز پیش آمده که خانواده های زیادی در سراسر کشور را دچار مشکل کرده است.

نماینده مردم بابل  در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: همچنین این مسئله باعث شده است که وضعیت و جایگاه بانک های کشور به مخاطره بیافتد و پیامدهای اجتماعی بسیاری به دنبال داشته است.

وی گفت: بنابراین با توجه به تاثیری که عملکرد موسسات مالی و اعتباری بر اقتصاد کشور داشت لازم می دانیم نگاه عمیق تری به لحاظ امنیت ملی و امنیت عمومی کشور به اثرات و تبعات آن داشته باشیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در همین چارچوب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به سهم خود در کنار کمیسیون های دیگر ابعاد اجتماعی و سیاسی آخرین وضعیت پولی و بانکی کشور با حضور مسؤولان ذی‌ربط بررسی می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز صبح در نشست غیرعلنی مجلس موضوع با حضور ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی به صورت مفصل بررسی و تصمیماتی برای رفع آن اتخاذ شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet