هدر موبایل
1396/04/20 14:15:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرشید اعلام کرد:

برگزاری با عزت و کرامت حج امسال/ سعودی ها شرایط ایران را پذیرفتند

مدیر کل حج و زیارت استان تهران با اعلام اینکه دولت سعودی شروط لازمی که ایران برای تامین امنیت زایران داشت را پذیرفته است، گفت: حج امسال در نهایت عزت و کرامت برگزار خواهد شد.
برگزاری با عزت و کرامت حج امسال/ سعودی ها شرایط ایران را پذیرفتند مدیر کل حج و زیارت استان تهران با اعلام اینکه دولت سعودی شروط لازمی که ایران برای تامین امنیت زایران داشت را پذیرفته است، گفت: حج امسال در نهایت عزت و کرامت برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/49280.jpg برگزاری,با,عزت,و,کرامت,حج,امسال/,سعودی,ها,شرایط,ایران,را,پذیرفتند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از سازمان حج و زیارت، مهران فرشید با اشاره به اینکه تمامی اقدامات لازم برای هر چه باشکوه تر حج تمتع اندیشیده شده است، تصریح کرد:‌ طبق برنامه‌ ها همه اقدامات لازم برای اجاره مسکن، هماهنگی های هواپیمایی، ثبت نام و آموزش ها در سطح کاروان در مراحل پایانی است و تمام تمهیدات و پشتیبانی های با جدیت مسوولان کاروان ها انجام شده است.

دولت سعودی شروط ایران را پذیرفته

وی با بیان اینکه تمامی تمهیدات لازم برای تأمین امنیت و کرامت زایران حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته شده، ‌گفت: عزت، کرامت و امنیت زایران مهمترین مساله ای به شمار می رود که در حج امسال مدنظر مسوولان است که برای این مهم همه مسیرهای ممکن طی شده و شروط لازمی که ایران برای تامین امنیت زایران داشت را دولت سعودی پذیرفته است.

فرشید با بیان اینکه متاسفانه در فضای مجازی هجمه هایی در خصوص حج امسال صورت گرفته است، اظهار داشت: متاسفانه عده ای در فضای مجازی با انتشار برخی اخبار کذب در صدد متشنج کردن جامعه در خصوص برگزاری حج تمتع امسال بودند و می خواستند با منتشر کردن این مطالب هجمه های خود را بار دیگر نسبت به سازمان حج و زیارت افزایش دهند و زایران را دچار نگرانی کنند که باید گفت این کار خلاف مبانی و ارزش های جامعه ما است.

وی تاکید کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری حج امسال به بهترین نحو ممکن اجرا می شود و زایران نباید هیچ گونه نگرانی در این زمینه داشته باشند.

به گزارش ایرنا، مدیرکل حج و زیارت استان تهران، افزود: نظرات اشتباه و اختلاف های برخی از افراد نباید وارد حوزه حج وزیارت شودو اجازه دهندتا امور مربوط به حج درمسیرصحیح خود قرار گیرد و همه اقدامات لازم را با رعایت مصالح نظام و مردم انجام خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet