هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی کوچی:

بازشدن قفل مسکن مهر با تزریق 5هزارمیلیارد اعتبار/ عبور پروژه از خط پایان منوط به تعامل وزارتخانه ها

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه مسکن مهر، گفت: تکمیل این پروژه در انتظار تزریق 5 هزار میلیارد تومان اعتبار و تعامل وزارت نیرو با راه و شهرسازی است.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 07:45
بازشدن قفل مسکن مهر با تزریق 5هزارمیلیارد اعتبار/ عبور پروژه از خط پایان منوط به تعامل وزارتخانه ها رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه مسکن مهر، گفت: تکمیل این پروژه در انتظار تزریق 5 هزار میلیارد تومان اعتبار و تعامل وزارت نیرو با راه و شهرسازی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105018433911.jpg بازشدن,قفل,مسکن,مهر,با,تزریق,5هزارمیلیارد,اعتبار/,عبور,پروژه,از,خط,پایان,منوط,به,تعامل,وزارتخانه,ها Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه مسکن مهر در سراسر کشور، گفت: برای تکمیل تاسیسات زیربنایی این پروژه رقمی در حدود هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که از این میزان 800 میلیارد دولت از طریق اسناد خزانه در اختیار وزارت نیرو قرار داده شده است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طبق قانون پرونده مسکن مهر تا پایان سال جاری باید در کشور بسته شود، افزود: برای تکمیل تاسیسات روبنایی این پروژه همچون کلانتری، مسجد، مدرسه و غیره نزدیک به 4 هزار میلیارد تومان پول نیاز است که تاکنون رقمی در این خصوص پرداخت نشده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر وزارت راه شهرسازی از طریق منابع خود و فروش زمین ها نسبت به تکمیل تاسیسات روبنایی مسکن مهر مشغول است.

پایان 96 پرونده مسکن مهر باید بسته شود

رضایی کوچی با تاکید بر اینکه دولت متعهد به پرداخت وجوه مورد نیاز برای تکمیل پروژه مسکن مهر شده است، تصریح کرد: به طور حتم نرسیدن اعتبارات و بودجه لازم تاخیر در تکمیل این پروژه را در پی دارد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه تعداد از واحدهای مسکن مهر تکمیل شده است، گفت: از 2 میلیون و 200 واحد مسکن مهر در حدود 2 میلیون آن تکمیل شده که 200 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور به علت برخی مشکلات بدون متقاضی هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: برخی از واحدهای مسکن مهر در حال حاضر مشکل معارض دارند که در دادگاه باید نسبت به رفع آن ها اقدام کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت تعامل وزارتخانه های مختلف و دستگاه های مسئول در بحث پروژه مسکن مهر، گفت: به طور حتم تکمیل این پروژه با تلاش های صرف وزارت راه و شهرسازی ممکن نیست و وزارتخانه هایی همچون نیرو نیز باید تعامل داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط