هدر موبایل
1396/04/20 13:34:17
سرویس صحن
بروجردی در جمع خبرنگاران:

رایزنی رئیس‌مجلس با دولت درباره طرح‌مقابله با اقدامات‌ آمریکا /پیش‌بینی 2هزار میلیارد تومانی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا

رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: از طریق رئیس مجلس هماهنگی و پیش بینی ۲ هزار میلیارد تومانی طرح «مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا» با دولت صحبت هایی انجام گرفته است.
رایزنی رئیس‌مجلس با دولت درباره طرح‌مقابله با اقدامات‌ آمریکا /پیش‌بینی 2هزار میلیارد تومانی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: از طریق رئیس مجلس هماهنگی و پیش بینی 2 هزار میلیارد تومانی طرح «مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا» با دولت صحبت هایی انجام گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201703104820826469.jpg رایزنی,رئیس‌مجلس,با,دولت,درباره,طرح‌مقابله,با,اقدامات‌,آمریکا,/پیش‌بینی,2هزار,میلیارد,تومانی,طرح,مقابله,با,اقدامات,ماجراجویانه,آمریکا Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، علاالدین بروجردی در جمع خبرنگاران ،گفت:باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته در رابطه با ارائه نظر فراکسیون های مختلف درباره طرح «مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا» جلسات متعدد برای دستیابی به یک اجماع فراگیر در هفته گذشته برگزار گردید.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسات برای بحث و بررسی طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا تا آماده شدن برای ارائه به صحن علی مجلس ادامه خواهد یافت.

وی در تشریح این طرح گفت: طرحی که در حال تدوین برای پاسخ به اقدامات خصمانه آمریکا هستیم همانند طرح آمریکایی ها دارای مواد مختلفی دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگرچه طرح مربوط به مجلس است؛ اما نظر دولت و وزارت امورخارجه نیز جویا خواهیم شد ،زیرا طرح قانونی نیازمند وفاق جامع ملی است.

وی تصریح کرد: از طریق رئیس مجلس هماهنگی و پیش بینی 2 هزارمیلیاردتومانی طرح «مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا» با دولت صحبت هایی انجام گرفته است.

بروجردی تاکید کرد: در یک توافق نهایی باید تمام ابعاد طرح مورد نظر قرار بگیرد و بعد در صحن علنی مجلس صورت بگیرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet