هدر موبایل
1396/04/20 14:42:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفی خبر داد:

برگزاری جلسه نمایندگان خوزستان با سیف برای موسسه آرمان

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان مردم خوزستان در مجلس با رئیس کل بانک مرکزی برای موضوع موسسات مالی به ویژه آرمان جلسه ای را برگزار کردند.
برگزاری جلسه نمایندگان خوزستان با سیف برای موسسه آرمان نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان مردم خوزستان در مجلس با رئیس کل بانک مرکزی برای موضوع موسسات مالی به ویژه آرمان جلسه ای را برگزار کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102724250484.jpg برگزاری,جلسه,نمایندگان,خوزستان,با,سیف,برای,موسسه,آرمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همایون یوسفی اظهار کرد: امروز با حضور رئیس کل بانک مرکزی و مشارکت سایر نمایندگان خوزستان جلسه ای برای حل موضوع موسسات مالی ـ اعتباری به طور خاص موسسه آرمان برگزار کردیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، افزود: سیف در جلسه امروز اعلام کرد طبق هماهنگی با سهامداران موسسه آرمان، وزیر اقتصاد و سایر مسئولان بانک مرکزی کار مردم در حال پیگیری است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: به صورت مستمر و مداوم همراه با سایر نمایندگان استان خوزستان تمام وقت در حال پیگیری هستیم و به مردم این اطمینان را می دهیم که از مشکلات آنها غافل نشده ایم.

به گزارش مهر، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه به شدت پیگیر حل مشکلات پیش آمده در موسسه آرمان برای تحقق خواسته شهروندانی که در این مؤسسه صاحب سپرده هستند، یادآور شد: حال تمام مردمی که سپرده های آنها نزد موسسه مانده را درک می کنیم و تا به سرانجام رسیدن این مسئله از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet