هدر موبایل
1396/04/20 15:29:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رستمیان:

مجلس پیگیر مافیای تکدی‌گری است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به شدت در مجلس پیگیر مافیای تکدی‌گری هستیم.
مجلس پیگیر مافیای تکدی‌گری است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به شدت در مجلس پیگیر مافیای تکدی‌گری هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108448633851.jpg مجلس,پیگیر,مافیای,تکدی‌گری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی رستمیان درباره وجود برخی متکدیان غیرایرانی در کشور مطرح کرد: اتباع خارجی که مجوز اسکان نداشته باشند از کشور اخراج می‌شوند که هرساله تعداد زیادی از آنان با راه‌های غیرقانونی برمی‌گردند.

نماینده مردم سلسله و دلفان درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از این افراد هم که آمار دقیقی از تعدادشان نداریم، روی به تکدی‌گری حرفه‌ای می‌آورند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دهم اضافه کرد: به سازمان بهزیستی اعلام کرده‌ایم که از طریق بررسی میدانی به ما آمار دقیق بدهند.

وی یادآور شد: در بررسی‌هایی که در پایتخت انجام شد، هر صبح با ماشین‌های گران‌قیمت، متکدیان را می‌آوردند و سر وقت به آنان ناهار می‌آورند و شب دوباره متکدیان را با همان ماشین‌ها برمی‌گردانند و کاملاً سازمان‌یافته عمل می‌کنند.

رستمیان اضافه کرد: این افراد از کودکان کار و خیابانی نیز برای رسیدن به اهداف‌شان استفاده می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: در استان لرستان نیز در برخی مواقع متکدیانی دیده‌ام که از قیافه آنان مشخص بود اهل لرستان نیستند و باید متولیان با این افراد طبق قانون برخورد کنند.

به گزارش ایسنا؛ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی به شدت پیگیر مافیای تکدی‌گری است و با کمک وزارت کشور و سایر ارگان‌ها به دنبال ساماندهی این معضل هستیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet