آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتب خبر داد:

نشست امروز فراکسیون تولیدو اشتغال با واعظی درباره توسعه اشتغال در حوزه ICT

سرویس اقتصادی
رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس، از نشست امروز فراکسیون متبوعش با محمود واعظی وزیر ارتباطات درباره توسعه اشتغال در حوزه ICT خبر داد.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 15:40
نشست امروز فراکسیون تولیدو اشتغال با واعظی درباره توسعه اشتغال در حوزه ICT رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس، از نشست امروز فراکسیون متبوعش با محمود واعظی وزیر ارتباطات درباره توسعه اشتغال در حوزه ICT خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101945647859.jpg نشست,امروز,فراکسیون,تولیدو,اشتغال,با,واعظی,درباره,توسعه,اشتغال,در,حوزه,ICT Icana

غلامرضا کاتب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از از نشست امروز فراکسیون تولید و اشتغال با محمود واعظی وزیر ارتباطات درباره توسعه اشتغال در حوزه ICT خبر داد و گفت: با حضور واعظی،وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات در کمیسیون برنامه های این وزارتخانه برای ایجاد اشتغال  در حوزه فناوری اطلاعات و توانمندی ها و ظرفیت های این وزارتخانه در این بخش بررسی می شود.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، افزود:هزینه‌های بسیار پایین‌تر ایجاد شغل در این حوزه به خصوص در حوزه کسب ‌ و‌کارهای نوین و اینترنتی در مقایسه با سایر کسب ‌وکارها در صنایع دیگر می تواند عامل دیگری برای موفقیت در رسیدن به این تعداد شغل ایجاد شده باشد.

کاتب بر ظرفیت ایجاد اشتغال در بخش ICT  و IT را مورد تاکید کرد و ادامه داد: این بخش ظرفیت بالایی برای ایجاد اشتغال در کشور داشته و برخی استان های کشور موفقیت‌های خوبی در این زمینه داشته‌اند که باید در سایر استان ها مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال فراگیر باید تلاش های زیادی صورت گیرد، یادآور شد: گرچه  وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی متولی این حوزه اشتغال شناخته می شود، اما تمامی دستگاه های متولی همچون وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کشاورزی و بخش خدمات نیز باید همت لازم را برای افزایش اشتغالزایی داشته باشند.

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:امروز شبکه ملی اطلاعات و فضای مجازی کشور فضای کسب و کار و فضای شکوفایی و ساختن است و همه منافع آن برای عموم مردم است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000