هدر موبایل
1396/04/20 15:44:06
سرویس سیاسی
تابش طی پیامی به مناسبت آزادسازی موصل از دست تروریست های تکفیری:

مبارزه عملی با پدیده تروریسم در آزادی موصل تجلی یافت/پیروزی موصل تلاش جامعه انسانی و آزاد برای مبارزه با تروریسم است

نماینده مردم اردکان و نایب رئیس فراکسیون امید مجلس در پیامی آزادسازی موصل از سیطره تروریست های تکفیری را تبریک گفت.
مبارزه عملی با پدیده تروریسم در آزادی موصل تجلی یافت/پیروزی موصل تلاش جامعه انسانی و آزاد برای مبارزه با تروریسم است نماینده مردم اردکان و نایب رئیس فراکسیون امید مجلس در پیامی آزادسازی موصل از سیطره تروریست های تکفیری را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104556063020.jpg مبارزه,عملی,با,پدیده,تروریسم,در,آزادی,موصل,تجلی,یافت/پیروزی,موصل,تلاش,جامعه,انسانی,و,آزاد,برای,مبارزه,با,تروریسم,,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش طی پیامی در خصوص آزادسازی موصل از دست تروریست های تکفیری نوشت: دنیا باید بداند که چهره واقعی اسلام، چهره رحمت و در عین حال قاطعیت و جهاد در مبارزه با کژی و  انحراف در دین است.

متن پیام "محمدرضا تابش" به این شرح است:

به نام خداوند قادر متعال

مبارزه عملی با پدیده تروریسم در آزادی موصل تجلی یافت و این مهم را می توان تلاش جامعه انسانی و آزاد، برای مبارزه با تروریسم دانست.

آزادی موصل، به همت مجاهدانی صورت پذیرفت که صادقانه و غیرتمندانه به جهاد در راه مبارزه با تروریسم و دفع شر آنها و نجات مردم مسلمان عراق و منطقه همت گماردند.

 از ملت عراق به ویژه مبارزان مسلمانی که در این جهاد ضد تروریستی وارد عمل شدند و اهتمام دولت، ارتش و نیروهای از جان گذشته مردمی(حشد الشعبی) آن کشور و مرجعیت آگاه و بیدار، تشکر می کنم.

دنیا باید بداند که چهره واقعی اسلام، چهره رحمت و در عین حال قاطعیت و جهاد در مبارزه با کژی و  انحراف در دین است.

 اسلام ناب محمدی و پیروان راستینش در همه حال پیروزند و تروریسم کور و خشن حتی با رنگ و لعاب دینی و مستظهر به قدرت های استکباری و دنباله های ضعیف و زبون آنها در منطقه، نابود هستند.

محمدرضا تابش/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet