آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قربانی:

نشست کمیسیون بهداشت در موسسه رویان/حمایت مالی در اولویت مسئولان این موسسه

سرویس اجتماعی
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان از نشست این کمیسیون در موسسه رویان خبر داد.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 09:43
نشست کمیسیون بهداشت در موسسه رویان/حمایت مالی در اولویت مسئولان این موسسه نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان از نشست این کمیسیون در موسسه رویان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104589045903.jpg نشست,کمیسیون,بهداشت,در,موسسه,رویان/حمایت,مالی,در,اولویت,مسئولان,این,موسسه Icana

محمد حسین قربانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار روزگذشته کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: با توجه به سیاست های جدید کمیسیون بهداشت قرار است اعلب نشست های این کمیسیون خارج از مجلس و در حوزه های مختلف تولید، سلامت و اشتغال برگزار شود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حال با توجه به این سیاست، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان نشستی را با مسئولان موسسه رویان جهاد دانشگاهی و جمعی از نخبگان آن در محل این موسسه برگزار کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در این نشست اقدامات صورت گرفته ازسوی نخبگان موسسه رویان در زمینه تولید علم، درمان بیماری هایی همچون سرطان و درمان ناباروری مورد بررسی قرار گرفت و گزارشی در این زمینه به اعضای کمیسیون ارایه شد.

وی یادآور شد: همچنین مشکلات و کمبودهای موسسه رویان در زمینه پیشرفت تولیدات مورد ارزیابی قرار گرفت.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با توجه به ظرفیت کمیسیون بهداشت برای کمک به تزریق اعتبارات در بودجه ها سنواتی، قرار است با همکاری این مجموعه ها بتوانیم اعتباراتی در بودجه های سنواتی به این بخش تزریق کنیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000