هدر موبایل
1396/04/20 19:04:45
سرویس اجتماعی
نوروزی در تشریح کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس؛

تصویب طرح کاهش مجازات اعدام و ارسال آن به صحن علنی جهت تعیین تکلیف نهایی

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: طرح کاهش مجازات اعدام رای گیری و با نظر موافق نمایندگان در کمیسیون به صحن علنی جهت بررسی و تعیین تکلیف نهایی ارجاع شد.
تصویب طرح کاهش مجازات اعدام و ارسال آن به صحن علنی جهت تعیین تکلیف نهایی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: طرح کاهش مجازات اعدام رای گیری و با نظر موافق نمایندگان در کمیسیون به صحن علنی جهت بررسی و تعیین تکلیف نهایی ارجاع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608100146621316.jpg تصویب,طرح,کاهش,مجازات,اعدام,و,ارسال,آن,به,صحن,علنی,جهت,تعیین,تکلیف,نهایی Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در تشریح جلسه امروز سه شنبه (20 تیرماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: طرح الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر در راستای کاهش مجازات اعدام نیز رای گیری و مورد نظر موافق نمایندگان قرار گرفت، این طرح چون از ردیف بررسی در صحن برخوردار شده در هفته آتی در دستور کار صحن علنی قرار  می‌گیرد.

بازدید از سازمان ثبت اسناد و املاک/ تاکید بر توسعه ثبت رسمی برای جلوگیری از دعاوی مالی

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جلس امروز کمیسیون رد محل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد، گفت: کمیسیون دیداری از سازمان ثبت اسناد کشور داشت که در این جلسه گزارشی مبنی بر اقدامات انجام گرفته توسط این سازمان ارایه گردید.

وی افزود: طرح کاداستر و لزوم تامین منابع جهت اجرای برنامه ششم توسعه جهت تعیین تکلیف مالکیت و ساماندهی ادارات ثبت و دفترخانه‌ها، ضرورت توسعه ثبت رسمی برای جلوگیری از دعاوی مالی مانند ثبت سند خودرو و تعیین تکلیف قانون ثبت اختراعات که مدت اجرای آزمایشی آن تمام شده است از جمله مواردی بود که در گزارش مذکور به نمایندگان گوشزد کردند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: لزوم ساماندهی بنگاه‌های معاملات ملکی، استفاده از ظرفیت سازمان ثبت جهت کاهش پرونده‌های قضایی و لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی با سازمان ثبت اسناد برای صدور اسناد اراضی دولت و منابع طبیعی نیز از دیگر مواردی بود که مسئولان سازمان ثبت اسناد و املاک بر تحقق آنها تاکید کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet