هدر موبایل
1396/04/21 09:06:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پارسایی:

رییس جمهوری در انتخاب دولت دوازدهم از مشورت افراد همسو استفاده می کند

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: رییس جمهوری در انتخاب اعضای کابینه دوازدهم از افراد همسو دولت استفاده و براساس قانون عمل می کند.
رییس جمهوری در انتخاب دولت دوازدهم از مشورت افراد همسو استفاده می کند سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: رییس جمهوری در انتخاب اعضای کابینه دوازدهم از افراد همسو دولت استفاده و براساس قانون عمل می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103459657166.jpg رییس,جمهوری,در,انتخاب,دولت,دوازدهم,از,مشورت,افراد,همسو,استفاده,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام پارسایی افزود: رییس جمهوری برای انتخاب دولت آینده از مشورت افراد همسو استفاده می کند البته نه به صورت مصداقی بلکه برای مشورت و توجه به انتظارات و ویژگی های دولت آتی استفاده خواهد کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید به جوانان اعتماد کرد، تصریح کرد: در دولت آینده باید در کنار افراد باتجربه از جوانان مستعد و با انگیزه نیز استفاده شود.

وی تصریح کرد: پاکدست بودن و توانمندی اعضای دولت از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا اگر دولتمردان پاکدست باشند، شهامت دفاع از برنامه های دولت را دارند و می توانند ریسک و در وضعیت های بحرانی تصمیم گیری‌های حیاتی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین گفت: فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خواهان استفاده از افراد توانمند در دولت دوازدهم است و افرادی که بتوانند با صلابت از دستاوردهای دولت و اقدامات دولت آقای روحانی حمایت ویژه ای داشته باشند.

به گزارش ایرنا، مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی منتخب انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری قرار است روز شنبه 14 مرداد ماه در مجلس شورای اسلامی برگزار شود و پس از مراسم تحلیف، رییس جمهوری اعضای دولت دوازدهم را به مجلس برای اخذ رای اعتماد معرفی می کند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet