آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فیضی:

با برهم زنندگان نظم اجتماعی باید به شدت برخورد شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: قوه‌ قضائیه باید نسبت به برخی از مواردی که قانون به صورت مکتوب به آنها اشاره نکرده پیش‌تدبیری کند و با آن دسته از افرادی که مراسم‌ مجوزدار را بر هم می‌زنند، برخورد لازم را انجام دهد.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 09:31
با برهم زنندگان نظم اجتماعی باید به شدت برخورد شود نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: قوه‌ قضائیه باید نسبت به برخی از مواردی که قانون به صورت مکتوب به آنها اشاره نکرده پیش‌تدبیری کند و با آن دسته از افرادی که مراسم‌ مجوزدار را بر هم می‌زنند، برخورد لازم را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104560400567.jpg با,برهم,زنندگان,نظم,اجتماعی,باید,به,شدت,برخورد,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد فیضی با اشاره به توصیه رهبری در مورد گسترش آزادی‌های مشروع و حمایت از حقوق عمومی گفت: آزادی‌هایی وجود دارند که قانون آن را منع نکرده، مانند حقوق شهروندی یا آزدی بیان. البته مواردی هم وجود دارد که در قانون صراحتاً به آنها اشاره و منع شده است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ممکن است برخی موارد مربوط به آزادی‌ها مکتوب نباشد و قانون هم آن را منع نکرده باشد، اما قوه‌ قضائیه باید با پیش تدبیری کارهایی را انجام دهد که مردم در جامعه احساس نکنند از آزادی‌های طبیعی و اولیه محروم هستند.  

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم درباره اینکه تا چه اندازه ضرورت دارد قوه‌ قضائیه با برهم زنندگان نظم اجتماعی در مراسم‌هایی که دارای مجوز هستند برخورد کند؟ گفت: در اینگونه موارد باید قانون ملاک عمل قرار گیرد. وقتی به یک مراسم سخنرانی و یا کنسرت اجازه داده می شود باید با آنهایی که این مراسم‌ها را بر هم می‌زنند، برخورد شود.

وی بیان کرد: به نظر می رسد دادستان‌های کل کشور باید نسبت به این قضیه ورود کنند اما متاسفانه روز به روز شاهد هستیم که این موضوع بیشتر می شود که ضرورت دارد برخورد لازم هم انجام شود.

به گزارش ایسنا؛ نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اینگونه باشد که هر کسی هر حرکتی دلش خواست انجام دهد بلکه دستگاه قضا باید ورود کرده و به شدت برخورد کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000