هدر موبایل
1396/04/21 09:34:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظمی باباحیدری:

طرح های توسعه ای باید با بسته فرهنگی زیست محیطی همراه باشد

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: اجرای بسته فرهنگی زیست محیطی برای طرح های توسعه ای کشور ضروری است.
طرح های توسعه ای باید با بسته فرهنگی زیست محیطی همراه باشد نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: اجرای بسته فرهنگی زیست محیطی برای طرح های توسعه ای کشور ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106137158805.jpg طرح,های,توسعه,ای,باید,با,بسته,فرهنگی,زیست,محیطی,همراه,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی باباحیدری در جلسه شورای اداری چهارمحال و بختیاری با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط ریست اظهار کرد: مردم این استان مانع اجرای طرح های توسعه ای نیستند، اما توسعه باید زمانی اتفاق بیفتد که ابعاد آن طرح به صورت کارشناسی رعایت شود.

به گفته نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ درمجلس شورای اسلامی، اجرای برخی طرح های توسعه ای از جمله سد بیرگان بلای جان مردم این استان شده است.

وی تصریح کرد: سازمان حفاظت محیط زیست باید برای کاهش فشارها بر مردم این استان، ما را یاری کند.

کاظمی تصریح کرد: امروزه آب، انرژی، هوا، غذا و محیط زیست مولفه های مهم امنیت و رفاه در جامعه هستند.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ درمجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل رقابت هایی که در سطح جهان و توسعه های بی حدی که در کشورها رخ داده است، گازهای گلخانه ای باعث افزایش درجه هوا در کره زمین شده است.

کاظمی باباحیدری اظهار کرد: چالش به روز ریزگردها با منشاء داخلی و خارجی و توسعه ناعادلانه در برخی استان ها از طریق گسترش صنایع باعث بروز مشکلات زیست محیطی و تامین آب شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با توجه به سخت گذر بودن بسیاری از مناطق چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تجهیز این استان به بالگرد اطفای حریق و تکمیل تجهیزات اطفای حریق در استان ضروری است.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی، گفت: با وجود مشکلات اقتصادی و تامین منابع در سطح کشور رایزنی هایی برای تامین اعتبار انجام می شود، ولی برخی مدیران استان در جذب اعتبارات کوتاهی می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet