هدر موبایل
1396/04/21 09:47:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امینی خبر داد:

اختصاص بیست میلیون تومان به اداره ورزش و جوانان شهرستان های هشترود

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت اختصاص بودجه ۱۰ میلیارد ریالی برای تنها استخر هشترود تاکید کرد.
اختصاص بیست میلیون تومان به اداره ورزش و جوانان شهرستان های هشترود نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت اختصاص بودجه ۱۰ میلیارد ریالی برای تنها استخر هشترود تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101244565505.jpg اختصاص,بیست,میلیون,تومان,به,اداره,ورزش,و,جوانان,شهرستان,های,هشترود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حمزه امینی در جمع خبرنگاران خواستار پیگیری مشکلات استخر هشترود شد و افزود: مشکلات هیئت های ورزشی شهرستان های هشترود و چاراویماق نیز باید رفع شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: اخیرا دیداری با وزیر ورزش داشتم که وی از اختصاص بودجه یک میلیارد تومانی و واریز آن در اسرع وقت جهت تعمیر و تجهیز استخر شهر هشترود توسط اداره ورزش و جوانان استان خبر داد.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، سپس در خصوص جلسه ای که با وزیر ورزش داشت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: سلطانی فر همچنین از واریز مبلغ بیست میلیون تومان به حساب اداره ورزش و جوانان شهرستان های هشترود و چاراویماق جهت رفع مشکلات هیئت های ورزشی خبر داد.

به گزارش مهر، گفتنی است در صورت تحقق وعده های وزیر ورزش و جوانان، طبق پیش بینی ها استخر شهر هشترود تا پاییز امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet