هدر موبایل
1396/04/21 11:34:54
سرویس صحن
پژمانفر در تذکر آیین‌نامه‌ای؛

انتقاد از رفتار برخی افراد در توهین به روحانیت و جریان‌های سیاسی

نماینده مردم مشهد در مجلس از هجمه برخی افراد نسبت به روحانیت مجلس در حمایت از طرح توقف قراردادهای نفتی انتقاد کرد.
انتقاد از رفتار برخی افراد در توهین به روحانیت و جریان‌های سیاسی نماینده مردم مشهد در مجلس از هجمه برخی افراد نسبت به روحانیت مجلس در حمایت از طرح توقف قراردادهای نفتی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/122477.jpg انتقاد,از,رفتار,برخی,افراد,در,توهین,به,روحانیت,و,جریان‌های,سیاسی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین‌نامه‌ای با استناد به ماده 79 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات کواکبیان که گفته بود طرح 3 فوریتی توقف قرارداد نفتی با توتال را روحانیون مجلس امضا کرده اند، گفت: آقای کواکبیان اگر نگاهی به گذشته مجلس می‌کردید متوجه می‌شدید چیزی که باعث شد کار را جلو ببریم روحانیت بود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تأکید کرد: شهدای روحانیت در طول تاریخ و قبل از انقلاب پای هیچ معاهده‌‌ای که باعث شده باشد بخشی از اموال به تاراج رود ؛امضا نکرده‌اند لذا برخی افراد می‌خواهند با الگوی غربی روحانیت را کنار بزنند و به آنها حمله می‌کنند.

وی افزود: بسیاری از دوستان روحانی که در حوزه نفتی اظهارنظر کردند از سال 81 تخصص داشتند که نمونه آن آقای آزادیخواه کارشناس ویژه پارس جنوبی بود ؛لذا خود شما بگویید چه تخصصی در حوزه نفت دارید.

پژمانفر ادامه داد: خواهشمندیم به رفتار پوپولیستی که برخی افراد در مجلس دارند و توهین به روحانیت و جریان‌های سیاسی می‌کنند رسیدگی شود چرا که نباید از روحانیت هراسی وجود داشته باشد اما برخی می‌خواهند بگویند در هر مسئله‌ای که روحانیت حضور دارد باید از آن ترسید.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: آقای مازنی نیز که مخالف بود از روحانیت مجلس بود لذا نباید روحانیون موافق با طرح متهم شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet