شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/04/09 14:28:00
سرویس صحن

نماینده گچساران: آشوب‌گران از سعه صدر نظام سواستفاده کردند

**نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی گفت: آشوبگران به سخنان رهبری توجه نکردند و از سعه صدر نظام نهایت سوء استفاده را کردند.

"سیدقدرت‌الله حسینی" ناطق میان دستور جلسه علنی روز سه‌شنبه با اشاره به اغتشاشات اخیر در تهران و محکوم کردن اغتشاشگران و اقدامات آنها گفت: اغتشاشگران به مردم و پایگاه‌های بسیج حمله کردند و و مردم بی دفاع را مورد حمله خود قرار دادند و تعدادی را شهید و صدها نیروی انتظامی مقتدر اما مظلوم را مجروح و مصدوم کردند.

وی افزود: این افراد مردم را مورد هجوم خود قرار دادند و رژیم صهیونیستی و دولت‌های جنایتکار آمریکا و انگلیس بر حرکت این اغتشاشگران صحه گذاشتند و شورای نگهبان و صدا وسیما را که وظیفه آنها افشای چهره آشوب طلبان و حامیان آنها است را تخریب کردند و این در حالی بود که ده‌ها شبکه صهیونیستی در دنیا در تائید اغتشاشگران ساعت‌ها برنامه فارسی داشتند و هنوز نیز این برنامه‌ها ادامه داد.

حسینی در خصوص بی توجهی به مواضع رهبری از سوی برخی افراد گفت: آشوبگران به سخنان رهبری توجه نکردند و از سعه صدر نظام نهایت سوء استفاده را کردند.

وی در خصوص نطق یکی از نمایندگان در روز یک‌شنبه هفته جاری گفت: این همکار در این روز از سخنان حضرت علی (ع) خطاب به مالک اشتر نکاتی را ناقص مطرح کرد در حالی که باید می‌گفت که اگر امام حاکمان را به رعایت حقوق مردم سفارش کرده است در همان خطبه فرموده‌اند که فردی که به بندگان خدا ستم روا دارد خدا به جای بندگانش دشمن او خواهد شد.

نماینده گچساران در مجلس با بیان اینکه حرکت قانون شکنان را بعد از انتخابات شاهد بودیم گفت: امام علی(ع) در ادامه می‌فرماید که آن چیزی را که خدا دشمن او شود دلیل او را نپذیرد و تا توبه نکند از او پذیرفته نیست و آنهایی که با خدا سر جنگ دارند باید باز گردند و توبه کنند و در همان خطبه امام فرمود خداوند هر سرکشی را خوار می‌کند و هر خودپسندی را بی ارزش می‌کند و امام علی(ع) در مورد افراد منافق و چند چهره و دشمنان رهبری فرمود که شما را به رعایت تقوا دعوت می‌کنم و از افراد چند چهره دوری کنید؛ چراکه این افراد گمراه هستند و افراد را گمراه می‌کنند.

حسینی ادامه داد: این افراد اغتشاش‌گر به دنبال این بودند که از هر فرصتی برای در هم کوبیدن مردم استفاده کنند و به هر ستونی تکیه دادند تا به مردم ضربه بزنند و در هر کمین‌گاهی کیمن کردند تا کشور را زیر سوال ببرند و آشوب ایجاد کنند و خدا وند به رهبری مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت عنایت فرمود و مکر آنها را به خودشان باز گرداند.

وی در پایان از حضور 40 میلیونی مردم در پای صندوق‌های رای و همچنین از مردم کهگیلویه و بویراحمد به خاطر اعتماد دوباره به محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان تشکر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet