هدر موبایل
1396/04/23 13:38:26
سرویس اجتماعی
کوچکی نژاد مطرح کرد:

هرج و مرج در سواحل در سایه بی توجهی دولت / تشکیل سازمان عمران و دریا راه کار ساماندهی سواحل

نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس گفت: یکی از مشکلات کنونی سواحل، عدم تشکیل سازمان عمران و دریا از سوی دولت است.
هرج و مرج در سواحل در سایه بی توجهی دولت / تشکیل سازمان عمران و دریا راه کار ساماندهی سواحل نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس گفت: یکی از مشکلات کنونی سواحل، عدم تشکیل سازمان عمران و دریا از سوی دولت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109516981969.jpg هرج,و,مرج,در,سواحل,در,سایه,بی,توجهی,دولت,/,تشکیل,سازمان,عمران,و,دریا,راه,کار,ساماندهی,سواحل Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از اینکه دولت هیچ برنامه ای برای طرح سالم سازی دریا ندارد، افزود: تشکیل سازمان عمران و ساحل از مصوبات مجلس بود که متاسفانه با وجود گذشت چند سال از تصویب آن هنوز شکل اجرایی به نگرفته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در صورت تشکیل سازمان عمران و ساحل بسیاری از مشکلات در این حوزه رفع می شد زیرا در حال حاضر در بخشی از طرح های سالم سازی دریا مشخص نیست کدام نهاد متولی است که اجرای این مصوبه می توانست به حد زیادی به این معضلات سامان دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: اکنون هرج و مرجی در حوزه ساحل روبرو هستیم اعم از ویلا سازی های بیش از حد، که مشکلاتی را ایجاد کرده است از سویی دیگر دولتی ها به جهت آنکه قدرت دارند به ساخت ویلاهای ویژه و هتل های مدرن اقدام می کنند.

وی یادآور شد: هزینه هایی که دولت برای مدیران خود در حوزه ساحل و دریا انجام می دهد نیازمند ساماندهی است زیرا روند سرسام آوری است این در حالی است که بر اساس قانون، دولت حق هتلداری نداشته و باید خدمات را واگذار کند.

کوچکی نژاد تاکید کرد: مجلس بارها طی تذکراتی خواستار اجرای قانون تشکیل سازمان عمران و ساحل شده است اما متاسفانه با بی توجهی دولت مواجه شده است.

نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در مجلس گفت: بدون شک اجرای قانون را از دولت پیگیری خواهیم کرد تا بتوانیم به نتیجه مطلوب در زمینه ساحل و دریا دست پیدا کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet