هدر اصلی
1396/04/21 11:48:46
سرویس صحن
کواکبیان در مخالفت با طرح سه فوریتی الزام دولت به رعایت منافع ملی در قراردادهای نفتی:

سه فوریت برای طرح‌های با وضعیت اضطراری است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تاکنون تمامی قراردادها با حفظ قوانین و اطلاع شورای عالی امنیت ملی بوده اما امروز برای آن چراغ قرمز روشن می‌کنند.
سه فوریت برای طرح‌های با وضعیت اضطراری است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تاکنون تمامی قراردادها با حفظ قوانین و اطلاع شورای عالی امنیت ملی بوده اما امروز برای آن چراغ قرمز روشن می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702100286086274.jpg سه,فوریت,برای,طرح‌های,با,وضعیت,اضطراری,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سه فوریت طرح قانونی الزام دولت به رعایت مصالح و منافع ملی در قراردادهای نفتی و گازی در قالب الگوی جدید قراردادهای نفتی (IPC) در مخالفت با آن گفت: ماده 160 آیین‌نامه می‌گوید فوریت باید مبین ضرورت باشد؛لذا سه فوریت در حالتی بیان می‌شود که وضعیت کاملا اضطراری و حیاتی بوده و برای مقابله با خسارات حتمی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر در حالت جنگ قرار نداریم، عنوان کرد: نمایندگان موافق طرح معتقدند این اقدام برای ثبت در تاریخ است؛ در حالی که برای این است که در مسیر تحولات کشور چوب لای چرخ بگذارند و قفلی ایجاد کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: قراردادها با حفظ قوانین ، خط قرمز و با اطلاع شورای عالی امنیت ملی دنبال می‌شد؛اما امروز چراغ قرمز برای آن روشن کرده اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet