هدر موبایل
1396/04/21 12:19:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار عراقی در همایش ورزش‌های زورخانه‌ای:

می‌گفتند سوریه و عراق ۶ ماه هم جلوی داعش دوام نمی‌آورند/ حضور مستشاری ایرانی این نقشه را شکست داد

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تدابیر رهبر انقلاب و حضور مستشاری رزمندگان ایرانی نقشه‌های استکبار برای شکست سوریه و عراق را به هم ریخت.
می‌گفتند سوریه و عراق ۶ ماه هم جلوی داعش دوام نمی‌آورند/ حضور مستشاری ایرانی این نقشه را شکست داد جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تدابیر رهبر انقلاب و حضور مستشاری رزمندگان ایرانی نقشه‌های استکبار برای شکست سوریه و عراق را به هم ریخت. https://cdn.icana.ir/d/019/87449.jpg می‌گفتند,سوریه,و,عراق,۶,ماه,هم,جلوی,داعش,دوام,نمی‌آورند/,حضور,مستشاری,ایرانی,این,نقشه,را,شکست,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش گرامیداشت روز پهلوانی و ورزش‌های زورخانه‌ای نیروهای مسلح طی سخنانی اظهار داشت: 3 شوال به‌عنوان یک نقطه عطف در تاریخ اسلام به‌ویژه در تاریخ شیعه برجسته است.

وی افزود: در این روز جنگ خندق در حالی صورت گرفت که اسلام در غربت بود و جهان کفر آن روز همگی بسیج شدند تا تکلیف اسلام را یک‌سره کنند. آنها نیروی بسیار عظیمی را فراهم کردند و به‌سمت مدینه راهی شدند اما جناب سلمان فارسی که افتخار ما ایرانی‌هاست، پیشنهاد حفر خندق را مطرح کرد و با اجرای این پیشنهاد کفار پشت خندق زمین‌گیر شدند.

سردار عراقی ادامه داد: زمانی که یکی از خبیث‌ترین کفار به میدان آمد پیامبر اسلام سه مرتبه از لشکریان خواست تا کسی به مبارزه با او برود و هر سه مرتبه حضرت علی(ع) درخواست پیامبر را اجابت کرد و این کافر را به درک واصل کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بعضی وقت‌ها کشته شدن یک نفر در جبهه کفر باعث تزلزل در آن جبهه می‌شود، خاطرنشان کرد: قوی‌ترین تحلیل‌گران سیاسی و نظامی می‌گفتند سوریه و عراق بیش از شش ماه نمی‌توانند در برابر داعش مقاومت کنند اما به‌لطف تدابیر رهبر انقلاب و حضور مستشاری رزمندگان ایرانی و به‌خصوص حاج قاسم سلیمانی این نقشه آنان با شکست مواجه شد.

سردار عراقی افزود: لانه‌های عنکبوتی تروریست‌ها یکی پس از دیگری به هم خواهد ریخت البته به‌شرطی که ما دینداری و پایداری برای ارزش‌ها را حفظ کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet