هدر موبایل
1396/04/21 12:33:43
سرویس صحن
مازنی در مخالفت با سه فوریت طرح الزام دولت به رعایت منافع ملی در قراردادهای نفتی:

قرارداد با توتال سرمایه های غارت شده را به جمهوری اسلامی بازمی گرداند

نماینده مردم تهران با تاکید بر ضرورت اعتماد به دولت در جریان قرارداد نفتی گفت: قرارداد با توتال سرمایه های غارت شده را به جمهوری اسلامی بازمی گرداند.
قرارداد با توتال سرمایه های غارت شده را به جمهوری اسلامی بازمی گرداند نماینده مردم تهران با تاکید بر ضرورت اعتماد به دولت در جریان قرارداد نفتی گفت: قرارداد با توتال سرمایه های غارت شده را به جمهوری اسلامی بازمی گرداند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704100391487447.jpg قرارداد,با,توتال,سرمایه,های,غارت,شده,را,به,جمهوری,اسلامی,بازمی,گرداند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد مازنی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سه فوریت طرح الزام دولت به رعایت مصالح و منافع ملی در قراردادهای نفتی و گازی در قالب الگوی جدید قراردادهای نفتی (IPC) در مخالفت با آن گفت: سه فوریت این طرح در فضای بین المللی نشان دهنده اختلاف و تنازع میان قوای نظام جمهوری اسلامی در حوزه سرمایه گذاری خارجی می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه نفتی از ضرورت های زمانه است که به شدت به آن نیاز داریم،عنوان کرد:ایجاد اشتغال و حل بحران های اقتصادی و اجتماعی که فضای اجتماعی را به سمت امنیتی شدن می برد ؛می تواند با سرمایه گذاری خارجی برطرف شود لذا نباید حساسیت به خرج داد.

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید برضرورت اعتماد به دولت در مراحل مختلف قرارداد خاطرنشان کرد: این طرح باعث می شود حقوق ایران تضییع نشده و سرمایه هایی که در حال غارت است به ایران بازگردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet