شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/04/21 13:41:13
سرویس سیاسی
حاجی بابایی در گفت وگو با خانه ملت خبر داد:

تشکیل کمیته ای 15 نفره از نمایندگان ولایی برای تعامل با دولت برای بررسی صلاحیت وزرا +اسامی

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، از تشکیل کمیته ای ۱۵ نفره از نمایندگان ولایی برای تعامل با دولت برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی خبر داد.
تشکیل کمیته ای 15 نفره از نمایندگان ولایی برای تعامل با دولت برای بررسی صلاحیت وزرا +اسامی رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، از تشکیل کمیته ای 15 نفره از نمایندگان ولایی برای تعامل با دولت برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100063706708.jpg تشکیل,کمیته,ای,15,نفره,از,نمایندگان,ولایی,برای,تعامل,با,دولت,برای,بررسی,صلاحیت,وزرا,+اسامی Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست صبح امروز شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی، گفت:براساس این نشست مقرر شد که کمیته ای متشکل از 15 نفر برای گفت وگو و تعامل با دولت برای معرفی و بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی تشکیل شود که این 15 نفر با تخصص های گوناگون و از کمیسیون های گوناگون بتوانند با دولت تعامل کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، افزود:این کمیته 15 نفره اگر پیشنهادات، شاخص ها و یا نظرات گوناگونی را که به ذهن می رسد با دولت مطرح می کنند و دولت همچنین نظرات و دیدگاه های خود را با این کمیته در میان گذاشته تا این افراد دیدگاه های دولت را با فراکسیون در میان بگذارند.

وی با بیان اینکه با این اقدام تعامل خوبی بین مجلس، دولت و فراکسیون ولایی ایجاد می شود، ادامه داد:در کنار این موضوع فراکسیون نشان می دهد که تمام توان خود را برای کمک به یک دولت سالم و کارآمد انجام می دهد.

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:همچنین از دولت می خواهد برای معرفی یک دولت کارآمد، فعال و پرکار که بتواند برنامه ششم توسعه را به خوبی اجراء کرده، در کشور شغل ایجاد کرده و در تولید تاثیرگذار باشد و یک قوام اقتصادی را به کشور بازگرداند، تمام تلاش خود را انجام دهد.

حاجی بابایی اسامی کمیته ١٥ نفره را به شرح زیر اعلام کرد:
١.محمد دهقانی
٢.ابوالفضل حسن بیگی
٣.محسن کوهکن
٤. عبدالرضا مصری
٥.نصرالله پژمانفر
٦.جبار کوچکی نژاد
٧.احمد علیرضابیگی
٨.محمدمهدی مفتح
٩.کمال الدین شهریاری
١٠.حسینعلی شهریاری
١١.سیدعلی ادیانی
١٢.علی محمدشاعری
١٣.محمدمهدی زاهدی
١٤.نادر قاضی پور
١٥.محمود بهمنی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet