هدر موبایل
1396/04/21 15:04:59
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

طومار داعش در حلب و موصل توسط نیروهای مردمی بسته شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است البغدادی چه زنده باشد چه مرده، نابودی داعش واضح است.
طومار داعش در حلب و موصل توسط نیروهای مردمی بسته شد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است البغدادی چه زنده باشد چه مرده، نابودی داعش واضح است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103011649593.jpg طومار,داعش,در,حلب,و,موصل,توسط,نیروهای,مردمی,بسته,شد Icana

احد آزادیخواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به خبر تأیید به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفت: پیش بینی بر این است که مرگ ابوبکر البغدادی برای آینده داعش مهم نیست.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: البغدادی چه زنده باشد چه مرده آینده داعش مشخص است و هرکس ادبیات اولیه دفاع و امنیت را بلد باشد، متوجه می شود که نابودی داعش به همان اندازه که سریع گسترش پیدا کرد به همان سرعت هم نزدیک است.

وی در ادامه با بیان اینکه اوج قدرت داعش در موصل و حلب بود، عنوان کرد: نیروهای مردمی سوریه و حشدالشعبی توانستند طومار داعش را بسته  سران ایجادکننده داعش یعنی رژیم صهیونیستی باید فکر تدابیر دیگری باشند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: داعش در موصل شکست مفتضحانه ای را متحمل شد و بعد از آن نیز به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی بود که در نهایت باعث می شود رفته رفته داعش به صورت کامل از بین برود و تنها رگه هایی از آن در نقاط مختلف پخش شود.

به گزارش خانه ملت، داعش در بیانیه‌ای با اعلام خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفته که به زودی نام جانشین وی اعلام می شود، همچنین در این بیانیه کوتاه از اعضای این گروه خواسته در پایگاه‌های خود بمانند و به مقاومت ادامه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet