هدر موبایل
1396/04/21 15:05:27
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

مهره‌های جدیدی بعد از البغدادی در راه هستند

نماینده مردم سنقر در مجلس با بیان اینکه غرب بر اختلاف مذاهب در منطقه دامن می‌زند، گفت: مهره‌های جدیدی بعد از ابوبکر البغدادی برای این کار در راه هستند.
مهره‌های جدیدی بعد از البغدادی در راه هستند نماینده مردم سنقر در مجلس با بیان اینکه غرب بر اختلاف مذاهب در منطقه دامن می‌زند، گفت: مهره‌های جدیدی بعد از ابوبکر البغدادی برای این کار در راه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108867940948.jpg مهره‌های,جدیدی,بعد,از,البغدادی,در,راه,هستند Icana

سیدجواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی جای تبریک دارد، گفت: البته با از بین رفتن یک فرمانده نمی توان گفت اساس داعش از بین می رود چون سرویس های جاسوسی غرب، داعش را به تفکری تبدیل کرده اند و البغدادی تنها آلت دست آنها بوده است.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه غربی ها کسی که تاریخ انقضای او فرا برسد از بین می برند، عنوان کرد: جنایات داعش آنچنان بی نظیر است که حتی مغول ها چنین کاری نکرده اند.

وی ادامه داد: قطعا بعد از البغدادی حلقه ها و مهره های دیگری روی کار می آیند که خباثت آنها از البغدادی هم بیشتر باشد لذا نمی توانیم داعش را جمع کنیم و پیش بینی بر این است بعد از این داعش به سمتی برود که سرنوشت طالبان است.

حسینی کیا در ادامه با تأکید بر اینکه باید تفکرات داعش از بین برود، عنوان کرد: آمریکا و سایر کشورهای هم پیمان تمام تلاش خود را می کنند تا جنگ شیعه با سنی و سنی با سنی از بین نرود تا با مشغول کردن خودمان با خودمان سایر اهداف خود در منطقه را اجرایی کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از این رگه های باقی مانده از داعش همچون طالبان به سرزمین های خود باز می گردند و بدون هیچ مرکزیت نظامی به فعالیت خود ادامه می دهند.

به گزارش خانه ملت، داعش در بیانیه‌ای با اعلام خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفته که به زودی نام جانشین وی اعلام می شود، همچنین در این بیانیه کوتاه از اعضای این گروه خواسته در پایگاه‌های خود بمانند و به مقاومت ادامه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet