هدر موبایل
1396/04/23 13:15:24
سرویس سیاسی
بختیار مطرح کرد؛

مرگ مغزی داعش با شکست در موصل و به هلاکت رسیدن البغدادی / جانشین البغدادی نمی تواند جای وی را پر کند

عضو کمیسیون انرژی معتقد است جایگزین الغبدادی در رأس داعش نمی‌تواند این گروهک تروریستی را احیا کند.
مرگ مغزی داعش با شکست در موصل و به هلاکت رسیدن البغدادی / جانشین البغدادی نمی تواند جای وی را پر کند عضو کمیسیون انرژی معتقد است جایگزین الغبدادی در رأس داعش نمی‌تواند این گروهک تروریستی را احیا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109660638917.jpg مرگ,مغزی,داعش,با,شکست,در,موصل,و,به,هلاکت,رسیدن,البغدادی,/,جانشین,البغدادی,نمی,تواند,جای,وی,را,پر,کند Icana

علی بختیار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به تأیید خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش گفت: با اتفاق خوبی که در همکاری نیروهای مردمی عراق صورت گرفته و موصل آزاد شد، پرچم داعش از این شهر به عنوان یکی از پایگاه های اصلی داعش پایین کشیده شد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: داعش بعد از موصل و پیروزی ارتش و مردم عراق در این شهر به سمت مرگ مغزی رفته و مرگ دائمی آن نزدیک است.

وی افزود: قطعا جایگزینی برای البغدادی در داعش در نظر می گیرند اما سرکرده جدید هیچ گاه نخواهد توانست داعش را احیا کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با هماهنگی نیروهای مردمی در کشورهایی همچون سوریه و عراق، تمامی گروه های تروریستی که پشت آنها رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها نقش آفرینی می کنند، به نابودی کشیده شوند.

به گزارش خانه ملت، داعش در بیانیه‌ای با اعلام خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفته که به زودی نام جانشین وی اعلام می شود، همچنین در این بیانیه کوتاه از اعضای این گروه خواسته در پایگاه‌های خود بمانند و به مقاومت ادامه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet