هدر موبایل
1396/04/23 16:09:00
سرویس اقتصادی
مفتح مطرح کرد:

بی تفاوتی خودروسازان داخلی به ارتقای کیفیت محصولات/رشد کیفیت و کاهش قیمت شرط تداوم حمایت از تولید داخل

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:همراه با تشویق مردم به استفاده از کالاهای تولید داخل، باید تولیدکنندگان داخلی نیز کیفیت محصولات را ارتقا و قیمت را کاهش دهند.
بی تفاوتی خودروسازان داخلی به ارتقای کیفیت محصولات/رشد کیفیت و کاهش قیمت شرط تداوم حمایت از تولید داخل سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:همراه با تشویق مردم به استفاده از کالاهای تولید داخل، باید تولیدکنندگان داخلی نیز کیفیت محصولات را ارتقا و قیمت را کاهش دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702109556718063.jpg بی,تفاوتی,خودروسازان,داخلی,به,ارتقای,کیفیت,محصولات/رشد,کیفیت,و,کاهش,قیمت,شرط,تداوم,حمایت,از,تولید,داخل Icana

محمد مهدی مفتح در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  گفت: زمانی که اقتصاد کشور با رکود روبرو است بطور طبیعی فروش با مشکل مواجه می شود.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:درآمد پایین مردم از عوامل مهمی است که در  رکود در بازار نقش دارد به دلیل اینکه ابتدا بخش عمده ای از درآمد صرف تامین کالاهای ضروری می شود و بدیهی است توان خرید با کاهش روبرو می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:بطور طبیعی مردم به دنبال خرید کالاهای باکیفیت و با قیمت پایین هستند البته خرید کالاهای داخلی در راستای حمایت از اشتغالزایی است و مردم کالای ساخت داخل را با وجود اینکه کیفیت آن نسبت به کالای مشابه خارجی پایین تر باشد ترجیح می دهند و باید در این رابطه همچنان فرهنگ سازی شود.

مفتح افزود:اما ترجیح کالای ایرانی که از کیفیت پایین تری نسبت به کالای مشابه خارجی برخودار بوده، تا یک محدوده زمانی و قیمتی قابل قبول است، و باید مسئولان و تولیدکنندگان شرایطی را فراهم کنند تا بطور مثال در چند سال آینده کالای با کیفیت و با قیمت مناسب تولید شود.

وی ادامه داد:همراه با تشویق مردم به استفاده از کالاهای تولید داخل، باید تولیدکنندگان داخلی نیز کیفیت محصولات را ارتقا و قیمت را کاهش دهند.    

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد:خودروسازان رفتار خوبی در قبال حمایتی که از آنان می شود، ندارند و هرسال کیفیت خودروهای تولیدی با کاهش روبرو  شده که این روند باید اصلا شود./  

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet