هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهادری:

طرح جامع مسکن متناسب با همه دهک ها تهیه شود

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های حوزه مسکن باید با توجه به دهک‌های مختلف باشد و طرح جامع مسکن باید با این نگاه تهیه شود.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 23:59
طرح جامع مسکن متناسب با همه دهک ها تهیه شود نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های حوزه مسکن باید با توجه به دهک‌های مختلف باشد و طرح جامع مسکن باید با این نگاه تهیه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102505755483.jpg طرح,جامع,مسکن,متناسب,با,همه,دهک,ها,تهیه,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هادی بهادری امروز (چهارشنبه 21 تیر) در بیستمین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در ارومیه اظهار داشت: تفکیک وزارتخانه راه از مسکن مستقیماً با مسائل سازمان نظام مهندسی مرتبط است و تحت تاثیر قرار می دهد.

وی با اشاره به لایحه دولت در این زمینه افزود: در این جمع کارشناسان می توانند با ارائه نظرات خود به تصمیم گیری درخصوص این لایحه کمک کنند که نتیجه آن می تواند توسعه شهرسازی و حمل و نقل باشد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه ریل، حمل و نقل هوایی و جاده ای اقدامات خوبی در وزارتخانه انجام شده است، ادامه داد: موضوع شهرسازی یکی از تعیین کننده ترین موضوعات حوزه عمران کشور است که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم، زیرا باعث افزایش ارتقای فرهنگ عمومی شهری می شود.

بهادری با بیان اینکه در مسکن باید سیاست ها متناسب با دهک های مختلف جامعه باشد، گفت: لازم است طرح جامع مسکن با توجه به همه دهک ها مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم ارومیه ادامه داد: در ایران به ازای هر تکنسین 35 مهندس وجود دارد که نشان می دهد نگاه ما به تکنسین ها درست نبوده و در سطح جهانی این نسبت برعکس است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000