هدر موبایل
1396/04/22 11:24:39
سرویس استان ها
با صدور پیامی؛

موسوی لارگانی درگذشت مادر سه شهید شهرستان قهدریجان را تسلیت گفت

نماینده مردم فلاورجان با صدور پیامی درگذشت حاجیه خانم قاسمی والده سه شهید شهرستان قهدریجان را تسلیت گفت.
موسوی لارگانی درگذشت مادر سه شهید شهرستان قهدریجان را تسلیت گفت نماینده مردم فلاورجان با صدور پیامی درگذشت حاجیه خانم قاسمی والده سه شهید شهرستان قهدریجان را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/100328.jpg موسوی,لارگانی,درگذشت,مادر,سه,شهید,شهرستان,قهدریجان,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان با صدور پیامی درگذشت حاجیه خانم قاسمی والده مکرمه سه شهید بزرگوار جمالی شهرستان قهدریجان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده معزز جمالی

مردم ولایتمدار شهر قهدریجان

مطلع شدم که روح پاک و ملکوتی بانویی وارسته و والامقام، ام الشهدا، مرحومه مغفوره حاجیه خانم قاسمی از این دنیای فانی به سوی جنان پرواز نموده است . بدینوسیله ارتحال این مادر ارجمند و رشیده که موجب تاثر و تالم فراوان گردید را خدمت فرزندان ، نوادگان ، خاندانهای معزز جمالی و قاسمی و یادگاری و أهالی متدین ، شهیدپرور و انقلابی بخش بزرگ قهدریجان تسلیت عرض می نمایم .

این مادر ارزنده عمری در راه تهذیب نفس و تربیت فرزندانی شایسته و مؤمن و خدوم برای جامعه اسلامی تلاش نمود که ثمره این زندگی مجاهدانه تقدیم سه شهید والامقام به اسلام و انقلاب از دامان پاکش می باشد . چندین سال زندگی ساده زیستانه این مادر ارزنده و همسر بزرگوار ، پیگیر، دلسوز ، خیر و پاک طینتش مرحوم مغفور خلدآشیان حاج شیخ رجبعلی جمالی پس از شهادت فرزندانشان و بی توجهی به مطامع دنیا ، از این زوج تکرارنشدنی الگوهایی حسنه برای پدران و مادران و جوانان سرزمین مان ساخته است .  

امیدوارم روح پاک این مادر با ولایت که در ایّام رحلت سیدالکریم حضرت عبدالعظیم حسنی (ره) و شهادت حضرت حمزه سیدالشهدا (ع) از این دنیای بی ارزش به سوی پروردگار مهربان پرواز  کرد با اسوه صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) محشور گردد .

از درگاه حضرت باریتعالی برای این بانوی گرانقدر و همسر بزرگوارش و فرزندان شهیدشان ، علو درجات و رضوان الهی و برای خانواده داغدار صبر جمیل و اجر جزیل مسالت نموده و از مردم انقلابی شهرستان فلاورجان به خصوص مردم قدرشناس قهدریجان استدعا دارم با حضور باشکوه و بی نظیر خود در مراسم ترحیم این کنیز حضرت زهرا (س) بار دیگر به یاد ایّام گسیل نیرو به جبهه ها ، تاریخ سازی کنید.

سید ناصر موسوی لارگانی

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet