هدر موبایل
1396/04/22 16:49:30
سرویس فرهنگی
در جریان سفر کمیسیون فرهنگی به تبریز صورت گرفت؛

بازدید از دانشگاه هنر اسلامی تبریز/ طرح سه درخواست رئیس دانشگاه از نمایندگان

در جریان بازدید نمایندگان کمیسیون فرهنگی از دانشگاه هنر اسلامی تبریز، رئیس این دانشگاه از نمایندگان خواست جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی به تصویب ملی برسد.
بازدید از دانشگاه هنر اسلامی تبریز/ طرح سه درخواست رئیس دانشگاه از نمایندگان در جریان بازدید نمایندگان کمیسیون فرهنگی از دانشگاه هنر اسلامی تبریز، رئیس این دانشگاه از نمایندگان خواست جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی به تصویب ملی برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707107605429564.jpg بازدید,از,دانشگاه,هنر,اسلامی,تبریز/,طرح,سه,درخواست,رئیس,دانشگاه,از,نمایندگان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس امروز (پنجشنبه 22 تیرماه) سومین برنامه خود را در پی عزیمت به استان آذربایجان شرقی با بازدید از دانشگاه هنر اسلامی تبریز پشت سر گذاشتند.

بنابراین گزارش نمایندگان پس از استماع نقطه نظرات مسئولان این دانشگاه، از نمایشگاه و آثارخانه این دانشگاه که برگرفته از آثار اساتید و دانشجویان آن از افتتاح تاسیس تاکنون بود نیز بازدید کردند.

این نمایشگاه شامل آثار نفیسی از اساتید و دانشجویان رشته های مختلف هنری همچون آبگینه، سفال، نگارگری و... می شود.

این گزارش می افزاید دانشگاه هنر اسلامی تبریز از سال 77 طی دستورات و تاکیدات مقام معظم رهبری آغاز به کار کرده است. به همین دلیل مسئولان دانشگاه بخشی از بیانات ایشان را در این خصوص برای نمایندگان پخش تصویری کردند.

همچنین در این نشست محمدعلی کینژاد رئیس دانشگاه هنر اسلامی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از بیان برخی از توانمندی های این دانشگاه از نمایندگان خواستار تحقق سه درخواست شد.

وی در این خصوص مطرح کرد: تصویب ملی جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی، تامین بودجه تشکیلات مورد نیاز برای جایزه بین المللی تبریز در هنرهای اسلامی و تصویب و تجهیز امکانات و فضای موزه هنرهای معاصر جهان اسلام از جمله درخواست های ما از نمایندگان مجلس محسوب می شود که انتظار داریم جهت تحقق آنها اقدام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet