هدر اصلی
1396/04/24 10:10:14
سرویس استان ها
رضایی تاکید کرد:

آمادگی فرودگاه کلاله برای برقراری و استمرار پروازها / پیگیری کمیسیون عمران مجلس در موضوع عملیاتی کردن خط آهن استان گلستان به خراسان

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرودگاه شهرستان کلاله درشرق استان گلستان برای انجام پروازها ازهمه امکانات برخوردار است،گفت: این فرودگاه از توان و ظرفیت صد درصدی برای استمرار پروازها برخوردار است.
آمادگی فرودگاه کلاله برای برقراری و استمرار پروازها / پیگیری کمیسیون عمران مجلس در موضوع عملیاتی کردن خط آهن استان گلستان به خراسان رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرودگاه شهرستان کلاله درشرق استان گلستان برای انجام پروازها ازهمه امکانات برخوردار است،گفت: این فرودگاه از توان و ظرفیت صد درصدی برای استمرار پروازها برخوردار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201702102482450686.jpg آمادگی,فرودگاه,کلاله,برای,برقراری,و,استمرار,پروازها,/,پیگیری,کمیسیون,عمران,مجلس,در,موضوع,عملیاتی,کردن,خط,آهن,استان,گلستان,به,خراسان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی در جلسه هماهنگی و استمرار پروازها از فرودگاه کلاله با حضور ائمه جمعه، نماینده شرق استان در مجلس، معاون استاندار گلستان، فرماندار کلاله و جمعی از مدیران و مسئولان استان گلستان در سالن اجتماعات این فرودگاه افزود: امکانات و زیرساخت ها در این فرودگاه فراهم شده و برای عملی ساختن استمرار پروازها، اراده لازم در مسئولان و مردم باید وجود داشته باشد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کمیسیون عمران مجلس به صورت جدی برای راه اندازی و پایداری پروازها از فرودگاه کلاله، امور مربوط به آن را پیگیری می کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، درادامه به پایین بودن ظرفیت خطوط ریلی در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به این موضوع، کمیسیون عمران مجلس عملیاتی نمودن خط آهن استان گلستان به خراسان را دنبال می کند و وزارت راه وشهرسازی نیز به دنبال اجرایی کردن این پروژه است.

شهرام غراوی نماینده شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: با پیگیری های صورت گرفته از سوی کمیسیون عمران مجلس و مجموعه مدیران سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت هواپیمایی پویا ایر، پرواز کلاله – تهران وبالعکس از هفته آینده آغاز می شود.

در ادامه این جلسه مدیرکل فرودگاه های استان گلستان در کلاله اعلام کرد: فرودگاه کلاله صد درصد آماده برقراری پرواز برای هواپیماهای مسافربری است.

رامین آذری خاطرنشان کرد: از اواخر سال 95 تا کنون 6 میلیارد ریال برای بهسازی فرودگاه کلاله هزینه شده و در سال جاری نیز برای این فرودگاه 15میلیارد ریال اعتباردر نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویا ایر نیز اعلام کرد: از هفته آینده، دو پرواز در هفته از طریق فرودگاه کلاله از تهران به کلاله و بالعکس توسط شرکت پویا ایر انجام می گیرد.

محمد محمدی بخش از مردم و مسولین شهرستان های استان های گلستان خواست: برای استمرار و پایداری پروازها همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار کلاله نیز با اشاره به همکاری ها و پیگیری های صورت گرفته از سوی مسئولان کشوری، استانی و منطقه ای، گفت: راه اندازی و استمرار پروازهای فرودگاه کلاله در تامین زیرساخت ها و توسعه شهرستان و سایر شهرستان های شرق استان گلستان نقش اساسی خواهد داشت.

نصرت برزگر تاکید کرد: مدیران و مسئولان کشوری و استانی به خصوص نمایندگان کمیسیون عمران محلس که امروز مهمان فرودگاه کلاله بودند، قول همه گونه همکاری ومساعدت را برای استمرار پروازها از این فرودگاه دادند و ما نیز برای تحقق آن با استفاده از تمام امکانات تلاش می کنیم.

گفتنی است؛شهرستان کلاله با بیش از 110هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد و تاکنون چندین بار پرواز کلاله به تهران و بالعکس از این فرودگاه این شهرستان راه اندازی و پس از مدتی تعطیل شده است که عدم استقبال مردم و تکمیل نشدن ظرفیت هواپیماها از عمده ترین دلایل آن محسوب می شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet