هدر موبایل
1396/04/23 13:52:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

کابینه دوازدهم وفادار به مطالبات مردم و شعارهای رئیس‌جمهور باشد

نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه «اعضای کابینه دوازدهم باید صددرصد وفادار به مطالبات مردم و شعارهای رئیس‌جمهور باشند» گفت: توقع و انتظار جامعه درباره کابینه دوازدهم باید منطبق بر واقعیات و ساختار قدرت باشد.
کابینه دوازدهم وفادار به مطالبات مردم و شعارهای رئیس‌جمهور باشد نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه «اعضای کابینه دوازدهم باید صددرصد وفادار به مطالبات مردم و شعارهای رئیس‌جمهور باشند» گفت: توقع و انتظار جامعه درباره کابینه دوازدهم باید منطبق بر واقعیات و ساختار قدرت باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104556063020.jpg کابینه,دوازدهم,وفادار,به,مطالبات,مردم,و,شعارهای,رئیس‌جمهور,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش اظهار کرد: ما حامی و هم‌پیمان رئیس جمهور در جهت تحقق مطالبات و خواست‌های مردم و انجام وظایف قانونی ایشان هستیم و معتقدیم نباید فضا به گونه‌ای پیش برود که در مردم ایجاد ناامیدی کند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، افزود: رئیس‌جمهور یک سری وظایف قانونی دارد و در حوزه‌هایی حتما باید نظر مقام معظم رهبری را هم جویا شود چرا که رضایت ایشان در جهت حمایت از کابینه که کارهای بسیار سختی دارد مهم است؛ کابینه ای که باید سالانه چند صد میلیارد دلار سرمایه جذب کند، رشد هشت درصدی محقق کند و کشور را از ابرچالش‌هایی مثل بانک ها و موسسات اعتباری بیرون ببرد.

وی با بیان اینکه «دولت باید برای رای گرفتن از مجلس در مورد کابینه کل مجلس را مدنظر قرار دهد» یادآور شد:‌ از طرفی باید افرادی انتخاب شوند که به شعارهای آقای روحانی جامه عمل بپوشانند و وجهه تخصصی و عمومی شان در جامعه بالا است و از طرفی اختیار رای دادن به گزینه های پیشنهادی رئیس‌جمهور با نمایندگان است. قاعدتا افرادی انتخاب می‌شوند که هم بتوانند شعارهای رئیس‌جمهور را محقق کنند و هم اعتبار بالایی در جامعه داشته  باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم،  با بیان اینکه «توقع و انتظار جامعه درباره کابینه دوازدهم باید منطبق بر واقعیات و ساختار قدرت باشد» ادامه داد: اگر بخواهیم تحلیل ملی در خصوص سازمان رای آقای روحانی در انتخابات داشته باشیم باید مولفه های گوناگونی را در نظر بگیریم. شکی نیست که اکثریت رای ایشان گرایش به جریان اصلاحات بوده اما بخشی از آن هم ممکن است رای سلبی و از ترس بدتر شدن اوضاع باشد و ما باید اینها را مدنظر داشته باشیم یعنی هم واقعیات رای آوری آقای روحانی و هم واقعیات جامعه و هم ساختار قدرت در جمهوری اسلامی را مورد توجه قرار دهیم.

به گزارش ایسنا، نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، همچنین خاطرنشان کرد: اعضای کابینه دوازدهم باید صددرصد وفادار به مطالبات و خواست های مردم و همچنین شعارهایی باشند که رئیس‌جمهور در انتخابات داده است. اگر همین را مدنظر قرار دهیم می توانیم به نتیجه برسیم که افراد کابینه بعدی باید چه ویژگی ها و چه گرایش هایی داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet