ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1396/04/24 12:24:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچکی‌نژاد:

80 درصد کابینه دولت باید تغییر کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: کابینه یازدهم بسیار ناکارآمد و بیش از ۸۰ درصد آن باید تغییر کند.
80 درصد کابینه دولت باید تغییر کند نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: کابینه یازدهم بسیار ناکارآمد و بیش از 80 درصد آن باید تغییر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/103291.jpg 80,درصد,کابینه,دولت,باید,تغییر,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد پیرامون عملکرد کابینه یازدهم، اظهار داشت: کابینه یازدهم بسیار ناکارآمد بود اگر بنده جای رئیس جمهور بودم بیش از 80 درصد این کابینه را تغییر می‌دادم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از عملکرد وزرای اقتصادی دولت یازدهم گفت: در حوزه اقتصادی ما مشکلات عدیده‌ای وجود دارد که سر و صدای آن‌ها هم به بیرون آمده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه وزرای آموزشی دولت هم عملکرد ضعیفی داشتند، تصریح کرد: تقریبا برای همه مردم روشن است که وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم دولت یازدهم بسیار ناکارآمد و ضعیف بودند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عملکرد مطلوب صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: علی‌رغم همه مشکلاتی که در وزارت خارجه ما وجود دارد آقای ظریف عملکرد قابل قبولی از خود نشان داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet