شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1396/04/24 10:14:40
سرویس دیگر رسانه‌ها
نقوی‌حسینی:

ایران هنوز از برجام نفعی نبرده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: براساس برجام قرار بود که تحریم‌های گذشته لغو شده و تحریم جدیدی علیه کشورمان وضع نشود، اما هیچ‌یک از این اهداف تامین نشد.
ایران هنوز از برجام نفعی نبرده است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: براساس برجام قرار بود که تحریم‌های گذشته لغو شده و تحریم جدیدی علیه کشورمان وضع نشود، اما هیچ‌یک از این اهداف تامین نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg ایران,هنوز,از,برجام,نفعی,نبرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی درباره دستاوردهای برجام برای کشورمان اظهار داشت: برجام دو هدف داشت و مقرر بود پس از اجرای این توافق، تحریمی علیه جمهوری اسلامی ایران وضع نشود و گفتمان فشار، تهدید و تحریم برداشته شود.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، افزود: هدف دیگر برجام آن بود که تحریم‌های گذشته لغو شود اما بنابر ارزیابی‌های ما هنوز هیچ یک از این اهداف تامین نشده است، بنابراین معتقدم که برجام نتوانست اهداف خود را محقق کند.

نقوی حسینی یادآور شد: مجلس سنای آمریکا با 98 رای مثبت طرح قانون مبارزه با اقدامات ثبات‎‌زدای ایران را تصویب کرد که البته این تحریم‌ها تا اندازه‌ای بدتر از تحریم‌های برجام و قبل از برجام است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه تحریم‌های گذشته هنوز کارکرد خود را حفظ کرده، گفت: هرچند طرف مقابل تحریم‌ها را بر روی کاغذ لغو کرده اما ایران هنوز از برجام نفعی نبرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، در پایان یادآور شد: به هر حال سیستم به نوعی عمل می‌کند که نه تحریمی وجود دارد و نه اینکه با ما همکاری می‌کنند به این معنا که بانک‌های بزرگ اروپایی با ما کار نمی‌کنند علت هم تحریم نیست بلکه آنها خود را قادر به همکاری با ما نمی‌دانند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet