هدر موبایل
1396/04/24 10:59:35
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به احضار شرکت هواپیمایی زاگرس:

تاخیرهای پروازی نظام برنامه ریزی کشور را به هم ریخته است/دستگاه قضا نباید در ارائه صدور مجوز برای پروازها دخالت کند

عضو کمیسیون برنامه مجلس با اشاره به نارضایتی شدید مسافران از هواپیمایی زاگرس خواستار پاسخگویی سازمان هواپیمایی کشور و عدم دخالت دستگاه قضا در ارائه صدور مجوز شد.
تاخیرهای پروازی نظام برنامه ریزی کشور را به هم ریخته است/دستگاه قضا نباید در ارائه صدور مجوز برای پروازها دخالت کند عضو کمیسیون برنامه مجلس با اشاره به نارضایتی شدید مسافران از هواپیمایی زاگرس خواستار پاسخگویی سازمان هواپیمایی کشور و عدم دخالت دستگاه قضا در ارائه صدور مجوز شد. https://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg تاخیرهای,پروازی,نظام,برنامه,ریزی,کشور,را,به,هم,ریخته,است/دستگاه,قضا,نباید,در,ارائه,صدور,مجوز,برای,پروازها,دخالت,کند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اشاره به احضار مدیران فرودگاه مشهد و شرکت زاگرس برای نداشتن مجوز پرواز از سازمان هواپیمایی کشور و انجام پرواز با مجوز قضایی گفت: متولی و مسئول صدور مجوز سازمان هواپیمایی کشور بوده و دستگاه قضایی نباید در ارائه صدور مجوز برای پروازها دخالت کند، چرا که مردم از بابت تاخیرهای پروازی خسارات زیادی را تحمل می کنند و شرکت هواپیمایی زاگرس سبب ایجاد نارضایتی شدید بین مسافران شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بی انضباطی ها، عدم رعایت استانداردها و تاخیرهای طولانی مدت از جمله مشکلات شرکت هواپیمایی زاگرس است، افزود:دستگاه قضا نباید برای صدور مجوز اقدام می کرد،  چراکه این وظیفه سازمان هواپیمایی بوده که نسبت به برخورد قانونی با شرکت زاگرس اقدام کند، چرا که در مشکلات ایجاد شده مردم سازمان هواپیمایی کشور را متولی و مسئول تاخیرها و بی انظباطی ها می دانند، نه دستگاه قضا را.

تاخیرهای پروازی نظام برنامه ریزی کشور را به هم می ریزد

جعفرزاده ایمن آبادی اشاره به اینکه برخی امور دخالت در وظایف قوا بوده که در نحوه فعالیت دستگاه ها اخلال ایجاد می کند، ادامه داد:باید اجازه داد سازمان هواپیمایی کشور که مسئول پیگیری امور و تاخیرهای پروازی بوده پاسخگو باشد، اما زمانی که در نحوه فعالیت آنها دخالت می شود، چگونه این سازمان می تواند پاسخگو باشد.

وی یادآور شد: تاخیرهای پروازی که به راحتی از آن صحبت می شود، نظام برنامه ریزی کشور و مردم و افراد حقیقی و حقوقی را به هم می ریزد و خسارت های مالی فراوان به کشور وارد کرده و استفاده از ناوگان هوایی را بی اعتبار می کند، لذا نمی توان اظهار کرد که فقط یک تاخیر وجود داشته چراکه تاخیرها خسارات فراوان به کشور وارد می کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دستگاه قضا مرجع صدور مجوز نبوده بلکه مرجع رفع تظلم است، تصریح کرد: انتظار می رود متولیان امر اجازه دهند که هر دستگاهی وظایف خود را انجام دهد، چراکه اگر هر مجموعه ای بخواهد از وظایف خود فرار کند، اقدام منطقی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet