هدر اصلی
1396/04/24 14:06:17
سرویس دیگر رسانه‌ها
گلمرادی:

قطعی آب و برق در خوزستان/ ریزگردها غیرقابل تحمل است

نماینده مردم ماهشهر در مجلس با اشاره به قطعی آب و برق در خوزستان گفت: انتظار می‌رود مسئولان به دنبال راهکاری باشند تا این مشکل حل شود.
قطعی آب و برق در خوزستان/ ریزگردها غیرقابل تحمل است نماینده مردم ماهشهر در مجلس با اشاره به قطعی آب و برق در خوزستان گفت: انتظار می‌رود مسئولان به دنبال راهکاری باشند تا این مشکل حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101917394279.jpg قطعی,آب,و,برق,در,خوزستان/,ریزگردها,غیرقابل,تحمل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی گلمرادی با بیان اینکه «وضعیت خوزستان به لحاظ گرما وضعیت بسیار نامناسبی است» گفت: مردم در خوزستان گرمای تا مرز 60 درجه را تحمل می‌کنند و با این وضعیت ناچار هستند از کولرهای برقی و گازی استفاده کنند. نتیجه این می شود که مصرف انرژی بالا رفته و می ‌گویند چون مصرف بالا است قطعی برق شکل می‌گیرد.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی  افزود: اما این مسئله توجیه منطقی نیست. مردم نمی توانند بدون کولر در چنین گرمایی زندگی کنند. باید دنبال راهکاری باشیم تا مشکل حل شود.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس دهم همچنین بیان کرد: قطعی آب و برق در خوزستان در کنار ریزگردها غیرقابل تحمل است. انتظار می‌رود به جای توجیهات غیر منطقی به دنبال راهکاری باشیم که برق تامین شود.

این عضو مجمع نمایندگان خوزستان بیان کرد: اخیرا طی هفته گذشته وزیر نیرو سفری به خوزستان داشته و پیگیر وضعیت آب و برق این استان بوده که در جریان این سفر قول‌ها و وعده هایی داده شده که امیدواریم اجرایی شود تا شاهد قطعی نباشیم.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در اکثر نقاط خوزستان در شهرها و روستاها قطعی برق و آب وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet