خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/24 14:45:11
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

اسماعیلی: ناهماهنگی تیم اقتصادی دولت یازدهم در کابینه دوازدهم برطرف شود/ ضرورت عدم انتخاب وزرا از یک قطب خاص

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است برای حل مشکلات اقتصادی باید کابینه‌ای انتخاب شود که در هماهنگی کامل با هم باشند.
اسماعیلی: ناهماهنگی تیم اقتصادی دولت یازدهم در کابینه دوازدهم برطرف شود/ ضرورت عدم انتخاب وزرا از یک قطب خاص عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است برای حل مشکلات اقتصادی باید کابینه‌ای انتخاب شود که در هماهنگی کامل با هم باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702109349100923.jpg اسماعیلی:,ناهماهنگی,تیم,اقتصادی,دولت,یازدهم,در,کابینه,دوازدهم,برطرف,شود/,ضرورت,عدم,انتخاب,وزرا,از,یک,قطب,خاص Icana

داریوش اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر ضرورت دقت به شاخص‌های وزرای کابینه دوازدهم گفت: محور اصلی انتخاب وزرا باید شایسته سالاری، توانمندی، انقلابی گری، ولایتمداری باشد و این افراد از قشر جوان و حداقل میانسال جامعه باشند.

نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر ضرورت هماهنگی تیم اقتصادی دولت، عنوان کرد: متأسفانه در دولت سابق شاهد هیچ هماهنگی میان اعضای تیم اقتصادی دولت نبودیم.

وی یادآور شد: با وجود ناهماهنگی های موجود هر زحمتی که در راستای حل مشکلات اقتصادی کشیده شود، بر باد می رود چنانچه شاهد بودیم گاهی اوقات اعضای تیم اقتصادی دولت یکدیگر را در تریبون رسانه ملی مورد انتقاد قرار می دادند به شکلی که وزیری از سازمان مناطق آزاد انتقاد می کرد یا وزیر دیگری از بانک مرکزی گله داشت لذا اگر همه اختلافات در رسانه ملی مطرح شود، مردم ناامید می شوند و این مسائل باید در هیأت دولت حل شود.

اسماعیلی در ادامه در خصوص علت اختلافات تیم اقتصادی دولت این چنین بیان داشت: از آنجایی که اعتقادات مدیران اقتصادی دولت برای حل مشکلات متفاوت بود، مسیرها نیز تفاوت داشت که باعث عصبانیت آنها از یکدیگر می شد تا جایی که مردم را نیز به دایره اختلافات خود کشاندند از این رو هماهنگی در تیم اقتصادی یک ضرورت است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم خود را دولت اعتدال معرفی کرده لذا انتظار می رود همچون دولت یازدهم خود، صرفا روی یک قطب و مجموعه متمرکز نشود و آنچنان عل کند که خود در نخستین اظهارات بعد از پیروزی در انتخابات خطاب به رقبا گفت که دست نیاز به سمت آنها دراز می کند لذا یک راه آن، دعوت برای حضور در کابینه و عرصه اجرا است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet