هدر اصلی
1396/04/24 14:42:13
سرویس سیاسی
نقوی حسینی مطرح کرد:

ادامه راه قطر در خروج از شورای همکاری های خلیج فارس توسط عمان و کویت / فروپاشی مافیای قدرت سعودی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نکته دردناک برای عربستان اینجاست که راه خروج قطر از شورای همکاری های خلیج فارس را اعضای دیگری نظیر عمان و کویت نیز ادامه خواهند داد.
ادامه راه قطر در خروج از شورای همکاری های خلیج فارس توسط عمان و کویت / فروپاشی مافیای قدرت سعودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نکته دردناک برای عربستان اینجاست که راه خروج قطر از شورای همکاری های خلیج فارس را اعضای دیگری نظیر عمان و کویت نیز ادامه خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg ادامه,راه,قطر,در,خروج,از,شورای,همکاری,های,خلیج,فارس,توسط,عمان,و,کویت,/,فروپاشی,مافیای,قدرت,سعودی Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: سلطه جویی بدون مرز سعودی ها در خلیج فارس منجر به شکل گیری تنش میان عربستان و قطر شده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: از هم پاشیدگی شورای همکاری های خلیج فارس سطحی ترین نتیجه تنش های پیش آمده است .

وی در ادامه افزود: نکته دردناک برای عربستان اینجاست که راه خروج قطر از شورای همکاری های خلیج فارس را اعضای دیگری نظیر عمان و کویت نیز ادامه خواهند داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: استفاده عربستان ، امارات متحده عربی ، بحرین و مصر از همه ابزارهای اعمال فشار نشان دهنده اهمیت تطمیع دوحه برای قطر دارد.

وی تصریح کرد: فروپاشی شورای همکاری های خلیج فارس در حقیقت فروپاشی مافیای قدرت سعودی در جهان عرب و شکست تمام راهبردهای ایران هراسی ریاض است.

نقوی حسینی در انتها گفت: مشکل سعودی ها اینجاست که ریاض گمان می کند مالک جهان عرب است و هنوز از استقلال کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، لبنان و یمن هنوز عبرت نگرفته و همین موضوع موجب رانده شدن نزدیکان عربستان نظیر قطر شده است.

وی تاکید کرد: نکته ای که نباید از آن غفلت کرد این است که سعودی ها بازهم ملعبه دست آمریکا شده اند تا منابع مالی این کشور همراه با ذخایر ارزی قطر برای جیب کارخانه های اسلحه سازی ایالات متحده هزینه شود در حالی که نگاه ها باید متوجه رژیم صهیونیستی شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet