هدر اصلی
1396/04/24 15:52:07
سرویس دیگر رسانه‌ها
خدری:

تکمیل پروژه‌های فرهنگی استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، گفت: تکمیل پروژه‌های فرهنگی استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود و وضعیت تکمیل آنها رصد می‌شود.
تکمیل پروژه‌های فرهنگی استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، گفت: تکمیل پروژه‌های فرهنگی استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود و وضعیت تکمیل آنها رصد می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103262708001.jpg تکمیل,پروژه‌های,فرهنگی,استان,بوشهر,با,جدیت,دنبال,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری در دیدار با سرپرست ارشاد دیلم اظهار داشت: حمایت از هنر و بخش فرهنگ را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم و خود را در کنار هنرمندان می‌بینیم. 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حوزه انتخابیه من بهترین هنرمندان را دارد، تصریح کرد: در راستای کمک به این جامعه هدف هیچ کوتاهی نمی‌کنم و با کمک اهالی قلم  دریک مهندسی فرهنگی کوتاه مدت چالش ها را شناسایی و مرتفع خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: ادرات ارشاد در شهرستان‌های مختلف استان باید از سوی مدیران استانی و وزارت مطبوع مورد حمایت و کمک قرار بگیرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان کرد: فرهنگ کشور به نظم، جهت‌گیری، جهت‌یابی و انسجام بخش‌های گوناگون دولتی و غیردولتی در باب فرهنگ نیازمند است.

وی افزود: وزارت ارشاد مسئولیت شناخت فرهنگ موجود کشور را بر عهده دارد و اگر در آن ضعف‌هایی دید آن را اصلاح و اگر در آن نفوذی هست، راه نفوذ را ببندد.

نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، در پایان خواستار تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه‌های فرهنگی در دست تکمیل اداره فرهنگ و ارشاد شد و ادامه داد: من مراحل تکمیل این پروژه‌ها را رصد و در این راستا باهرگونه کوتاهی برخورد خواهم کرد.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم نیز با اشاره به چالش‌های پیش روی حوزه فرهنگ و ادب در این شهرستان اظهار داشت: مهندسی فرهنگی تنها راهبرد پیشرفت حوزه فرهنگ است و با عدم برنامه ریزی صحیح در این زمینه برنامه ها به کندی و یا اصلا اجرایی نمی‌شوند.

حمیدرضا اکبری بیان داشت: جامعه فرهنگی شهرستان دیلم نیازمند نگاه ویژه‌ای است؛ در حوزه اداری با کمبود شدید نیروی کیفی و باسواد در حوزه‌های مختلف هنری وفرهنگی برای ارشاد دیلم روبرو هستیم، به‌ویژه نیرویی که همسو با فعالیت‌های انجمن‌های ما باشد.

به گزارش مهر، وی بیان کرد: انتظار می‌رود از طریق مجاری قانونی این مهم در فرایندی کاملا مهندسی شده حل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet