هدر موبایل
1396/04/24 16:00:28
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

انارکی محمدی: ضرورت همسویی کابینه با رئیس‌جمهور/ مشکلات مشارکت‌کنندگان در انتخابات مشترک است

عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است رئیس جمهور باید فارغ از جناح افراد، تخصص و سابقه آنها را برای حضور در یک وزارتخانه در نظر بگیرد.
انارکی محمدی: ضرورت همسویی کابینه با رئیس‌جمهور/ مشکلات مشارکت‌کنندگان در انتخابات مشترک است عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است رئیس جمهور باید فارغ از جناح افراد، تخصص و سابقه آنها را برای حضور در یک وزارتخانه در نظر بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102333320051.jpg انارکی,محمدی:,ضرورت,همسویی,کابینه,با,رئیس‌جمهور/,مشکلات,مشارکت‌کنندگان,در,انتخابات,مشترک,است Icana

احمد انارکی محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نزدیک شدن زمان اعلام اسامی هیأت وزیران ازسوی رئیس جمهور، گفت: رقابت برای زمان انتخابات بود و اکنون که رئیس جمهور انتخاب شده باید به دور از جناح بندی ها مسیر عملی حل مشکلات طی شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: انتظار نداریم دولت بخواهد از جریان دیگری برای حضور در کابینه استفاده کند چرا که تجربه نشان داده لازم است کابینه نیز همسو با رئیس جمهور باشد تا امور به راحتی پیش رود.

وی افزود: علیرغم این موضوع باید تخصص افراد مدنظر باشد و ملاک صرفا جناح افراد نباشد، به طوری که افراد برای حضور در یک وزارتخانه سابقه مربوطه را نیز داشته باشند.

انارکی محمدی ادامه داد: مشکلات اقتصادی و عدم وجود اشتغال به خصوص برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی از جمله مشکلاتی است که در کشور وجود دارد که باید دولت دوازدهم به صورت متمرکز برای حل آنها راه حل ارائه کند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت مردم را نمی توان تقسیم بندی کرد چرا که تمام افرادی که در انتخابات شرکت کردند در پایان از یک جامعه و با مشکلات مشترک هستند از این رو وزرا باید متعهد و کارآمد بوده و برنامه عملی برای خروج از رکود داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet